Mersin Büyükşehir Belediyesi Lise Mezunu 103 Personel Alımı İlanı Geldi

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu Daimi ve Part Time personel alımı yapılacak. Şartlar nedir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Lise Mezunu 103 Personel Alımı İlanı Geldi

Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde bulunan Denizkızı Turizm Anonim Şirketi farklı kadrolarda olmak üzere Daimi ve Part time olarak personel alımı yapılacaktır. Başvuru süreci başlamış olan ilan için detayları sizlerle haberimizde paylaşacağız.

Alım Yapılacak Kontenjanlar Hangileridir?

  • 60 Komi ( 30 Daimi ve 30 Part Time )
  • 8 Aşçı,
  • 15 Aşçı Yardımcısı,
  • 20 Garson ( Servis Elemanı ),

Başvuru İçn Adaylardan Aranan Nitelikler Nedir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı için adaylardan " En az lise mezunu olmak, Alanında Deneyimli olmak, Sorumluluk bilinci yüksek olmak, Ekip çalışmasına ve yoğun iş Temposuna uygun olmak, İletişim Gücü yüksek, Üretken ve yenilikçi olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Anonim Şirketine personel alımı başvuruları sadece CV ile gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda 20 Ekim 2022 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 27 Ekim 2022 tarihine kadar gerçekleştirilecektir.

Başvurular " [email protected] " adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe yıldız
Ayşe yıldız - 1 yıl Önce

Ben aşçı yardımcısı için başvuru yaptın ama ne yazıkki cvb gelmedi benim bu işe çok ihtiyacım var lütfen 3 çocuğum var onlara iyi bir eğtim sağlamam için bu işi çok istiyorum fakat tanıdık torpil bulamadigim için aramadılar lütfen Allah rızası için dikkate alırmısınız

Emre Can belci
Emre Can belci - 1 yıl Önce

4 yıl şok market A101 ve migros calışma deneyimim var. Komi ve garson alımı için başvuru yapmak istiyorum

Alime Koçak
Alime Koçak - 1 yıl Önce

5yil cafe restaurant +5yil kurumsal bir şirkette mutfak deneyimim var aşçı yardımcılığı pozisyonu için başvuru yapmak istiyorum