Mersin Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu 35 Personel Alacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesine 35 kişilik kadro ile işçi personel alımı yapacak. İlan İŞKUR aracılığı ile yayımlandı ve başvuru süreci başladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu 35 Personel Alacak

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesine 35 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapacak. Alımlar en az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden yapılacak. Bu yönde İlan Hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Belediye: Mersin Büyükşehir Belediyesi

Kadro Sayılı: 35

Pozisyon: Beden İşçisi ( Genel )

Statüsü:Geçici

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Mersin Büyükşehir Belediyesi geçici olarak 35 işçi alımı yapacak. Adaylardna başvuru için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Mersin Büyükşehir Belediyesine işçi alımı için başvurular Bugün ( 01 Aralık 2020 ) itibari ile başladı. En geç 02 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak.

YORUM EKLE