Mersin Büyükşehir Belediyesi 145 Personel Alacak! ( Büro Memuru, Şoför, İşçi )

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 145 Personel alacak. Alım kadroları ve şartları haberimizde.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 145 Personel Alacak! ( Büro Memuru, Şoför, İşçi )

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı olan imar İnşaat Elektrik Üretim Özel Güvenlik Hizmetlerine yapılacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için bazı niteliklere uygun olmaları gerekmektedir. Bu yönde alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartlarını sizlere aktarıyoruz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

Alımlar, 10 Beden İşçisi, 118 Şoför, 1 Büro Memuru, 16 Kamyon Şoförü kadrolarında yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Beden İşçisi Alımı Şartları:

Mersin İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve Sağlık Problemi olmamak.

Şoför Alımı Şartları:

Şoför alımı için adaylardan, En az B Sınıfı ehliyet sahibi olmak, Seyehat Engeli olmamak, Sosyal Sorumluluk biincine sahip olmak, Konusu ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Kronik rahatsızlığı bulunmamak, En az ilkoku mezunu olmak ve mersin İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

Büro Memuru Alımı Şartları:

En az lisas mezunu olmak, Raporlama planlama ve Organizasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna uygun olmak, Mersin İl sınırları içeirsinde ikamet ediyor olmak, Sağlık problemi olmamak, İletişim gücü yüksek üretken olmak gereklidir.

Kamyon Şoförü Alımı Şartları:

Eski D yeni E sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen, Src 2-4 ve Src4 ve psikoteknik belgesine sahip olmak, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Sağlık Problemi olmamak ve Mersib İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Adayların dikkat etmesi gereken noktalardan biriside başvuru sürecidir. İlana göre adaylara başvuru için sadece bir günlük süre verilmiş olup adaylar başvurularını sadece 6 Mayıs 2021 tarihinde elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. Başvuru için CV nizi imarinsaatik@gmail.com adresine göndermeniz gereklidir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://media.iskur.gov.tr/45545/mersin-buyuksehir-imar-ins-elekt-urt-ozel-guv-hizm-san-ve-tic-a-s-06-05-2021.pdf

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 00:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet emin
Mehmet emin - 2 yıl Önce

Merhaba ben 20 yıllık Loder operatoruyum evliyim 4 çocuğum var mersin Toroslarda ikamet ediyorum işe ihtiyacım var saygılarımla arz ederim

İşlerinde başarılar diliyorum
İşlerinde başarılar diliyorum - 2 yıl Önce

Sayın başbakan mız Vahap seçer tanışmak üstelik hemşerim olur

İbrahim halil ölmez
İbrahim halil ölmez - 2 yıl Önce

Merhaba ben Toroslarda ikamet etmekteyim evli iki çocukgum var evim kira is arıyorum pandemi döneminden beri düzgün bir iş bulamadım operatör ehliyetim tır kirk ayak kamyon serecemde var is arıyorum ilgilernirseniz sevinirimsaygilarla

Mehmet sait
Mehmet sait - 1 yıl Önce

Merhaba ben Mehmet sait 4 çocuğum var hepsi öğrenci hiçbir gelirim yok 3 senedir boştayım evimiz kira su elektrik kira üst üste gelmiş yakında kovulacağız lütfen yardımcı olun artık çok kötü durumdayız

Asude
Asude - 1 yıl Önce

Merhaba efendim.İki çocuk annesiyim.Esim pandemi nedeniyle işini kaybetti.Ben temizlik işi olabilir fark etmez yeter ki iş olsun.Lutfen yardımcı olun. Çalışma Ekonomisi mezunuyum.Simdi çocuk gelişimi 3.sinif okuyorum.