Manisa Akhisar Belediyesi 18 Yaşını Tamamlamış 35 İşçi Alacak

İŞKUR ile gelmiş olan ilan ile Manisa Akhisar Belediyesi 35 işçi alımı yapacağını bildirdi. 35 kişilik kadro ile Sürekli İşçi Alımı yapacak.

Manisa Akhisar Belediyesi 18 Yaşını Tamamlamış 35 İşçi Alacak

Manisa Akhisar Belediyesi 35 İşçi Alımı ilanı yayımları. 35 kişilik kadro ile Belediyenin personel Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren işçi adayları aranıyor. 35 kişilik kadro ile Çöp İşçisi Alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru için Herhangi bir mezuniyet şartı talep edilmemekte olup 18 yaşını tamamlamış olan adaylar başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Manisa Akhisar Belediyesi işçi alımları Belirsiz süreli olarak yapılacak. Çalışma saatleri Belediye tarafından belirlenecek. Başvuru için ise adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Asskerliğin yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Belediye İşçi Alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 3 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece Belirtilen belgeler ile birlikte şahsen yapacaklar.

Başvuru için istenen belgeler ise;

Başvuru Dişekçesi,

Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 fotoğraf,

Adli Sicil Kaydı,

Kimlik Fotokopisi,

Askerlik durum belgesi,

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem iloğlu
Adem iloğlu - 7 ay Önce

Ben adem iloğlu bu işlerde bende 1 ekmek yemek istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla rica ederim 05459214540

Mustafa Aydoğan
Mustafa Aydoğan - 6 ay Önce

İş