Kuşadası Belediyesi Yazın Çalışacak 49 Personel Alımı Yapacak!

Kuşadası Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. İŞKUR kurum dışı ilanlarından gelen duyuruya göre yazın çalışacak geçici personel alımı yapılacak.

Kuşadası Belediyesi Yazın Çalışacak 49 Personel Alımı Yapacak!

Belediyelere personel alımları devam ediyor. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan belediye personel alımı ilanlarına göre farklı kadrolarda geçici işçi alımı yapılacak.İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde sizlere Kuşadası Belediyesi ilanları hakkında detayları paylaşacağız.

İLANIN DETAYLARI:

Kuşadası Belediyesi Personel Anonim Şirketi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için 49 kişilik kadro ile geçici süreli çalışacak personel alımı yapılacak. Bu yönde alımlar, Mesul Müdür, Şoför ( E, B, C sınıfı ), Temizlik İşçisi ( Süpürge ), Temizlik İşçisi ( Araç Arkası ) pozsyonlarında yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kuşadası Beleidyesi adaylardan, En az ilkokul mezunu olmak, Kuşadası'nda ikamet ediyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, aım yapılacak Şoför kadrosu için SRC2 ve SRC 4 belgelerine sahip olmak ve sınıfına göre ehliyete sahip olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular Belediyeye şahsen yapılacak olup bunun dışında yapılacak elektronik ortamda veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecek. Ayrıca adayların başvuru esnasında sosyal mesafe kurallarına etmesi ve maske takması zorunludur.

1 MESUN MÜDÜR ALIM İLANI:

ŞOFÖR ( E ) SINIFI:

ŞOFÖR ( B ) - ( C ) SINIFI:

TEMİZLİK İŞÇİSİ ( SÜPÜRGE )

TEMİZLİK İŞÇİSİ ( ARAÇ ARKASI )

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeliha
Zeliha - 2 yıl Önce

Merhaba bende iş istiyorum belediyesinde temizlik işi olabilir

Seval
Seval - 2 yıl Önce

Bende calismak istiyorum belediyenizde

Zafer ballı
Zafer ballı - 2 yıl Önce

Ağır vasıta ehliyetim ve iştahla kullana biliyorum