Karaman Kazancı Belediyesi Mezuniyet Şartı Olmadan 73 İşçi Alımı İlanı

Karaman Kazancı Belediyesi bünyesine 73 Personel Alımı yapacak. İlan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup şartlar ve kadrolar haberde.

Karaman Kazancı Belediyesi Mezuniyet Şartı Olmadan 73 İşçi Alımı İlanı

İŞKUR aracılığı ile Belediyelere personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Karaman Kazancı Belediyesi tarafından yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre 73 kişilik boş kadro ile İşçi Alımı ve Personel Alımı yapılacak. Bu kapsamda Kazancı Belediyesi personel alımı başvuru şartları ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Kadrolar Nedir?

Karaman Kazancı Belediyesi 73 kişilik boş kadro ile 60 Beden İşçisi ve  13 Arkeoloji Mesleğinden personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kazancı Belediyesi işçi alımı başvuruları başlamış olup en geç 22 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular Dilekçe, 2 Adet Fotoğraf, Adli Sicil Kaydı, Nüfus Kaydı, Sağlık Raporu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Mezuniyet Belgesi ile birlikte şahsen yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 14:55
YORUM EKLE