İzmir Selçuk Belediyesi 50 Büro Memuru ve İşçi Alımı Yapıyor

Selçuk Belediyesi İŞKUR'da ilan yayımlayarak bünyesine 50 Memur Personel alımı yapacağını bildirdi. Alım yapılacak kadro ve bilgileri haberde.

İzmir Selçuk Belediyesi 50 Büro Memuru ve İşçi Alımı Yapıyor

Selçuk Belediyesi 50 Memur Personel alımı ilanı yayımladı. KPSS şartı olmaksızın alım yapılacak. Bu yönde Selçuk Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için farklı alanlarda 50 Belediye Personeli Alımı yapacak. Alım kadrolarında Büro Memuruda yer almakta olup KPSS Siz Memur Alımı yapılacak. Başvuru şartları ve kadro dağılımı haberimizde.

Alım Yapılacak Kadrolar:

  • 6 Hizmetli,
  • 1 Elektrikçi,
  • 1 Tamirci,
  • 19 Park ve Bahçe İşçisi ( Erkek ),
  • 15 Temizlik Görevlisi,
  • 8 Büro Görevlisi,

Başvuru Şartları Nedir?

İzmir Selçuk Belediyesi memur ve personel alımı için adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Büro Memuru alımı kadrosu için en az lise veya okul mezunu olmak, Diğer kadrolar için Mezuniyet şartı yok. Aynı zamanda Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İzmir Selçuk İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak" şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İzmir Selçuk Belediyesi memur personel alımı başvuruları 14 Aralık 2020 tarihinde yapılacak. Başvurular İzmir Selçuk Belediyesi Personel Genel Müdürlüğüne Atatürk Mahallesi Atatürk Caddesi No:111 Selçuk/İzmir adresine yapılacaktır.

İlanın Detayları Burada

YORUM EKLE
YORUMLAR
Möhyettin Alicik
Möhyettin Alicik - 2 yıl Önce

İkamet şartı varmı

selçuklu
selçuklu @Möhyettin Alicik - 2 yıl Önce

var

Gökhan Sansli
Gökhan Sansli - 2 yıl Önce

ikamet şartı izmir içi tüm ilçeler olurmu birde kayıt için gerekli evraklar nelerdir ?