İzmir Ödemiş Belediyesi Mezuniyet Şartı Olmadan 120 İşçi Personel Alımı

İzmir Ödemiş Belediyesi 120 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapacağını bildirdi. Farklı kadrolarda 18 yaşını tamamlamış olan kişiler alınacak.

İzmir Ödemiş Belediyesi Mezuniyet Şartı Olmadan 120 İşçi Personel Alımı

İzmir Ödemiş Belediyesi işçi personel alımı ilanı yayımladı. Farklı unvanlarda İşçi Alımı yapılacak. Bu kapsamda ilan İŞKUR aracılığı Kurum Dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olup başvuru süreci başlamıştır.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

İzmir Ödemiş Belediyesi bünyesine 120 kişilik boş kadro ile İşçi Alımı yapacağını bildirdi. Alımlar İşçi statüsünde yapılacak. Bu kapsamda İzmir Ödemiş Belediyesi 119 kişilik boş kadro ile Beden İşçisi ve 1 kişilik boş kadro ile At Antrenörü alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İzmir Ödemiş Belediyesi işçi personel alımı başvuruları bazı nitelikler doğrultusunda gerçekleştirecekler. Bu yönde adaylardan " İkametgah şartı aranacak ve en az 6 aydır Ödemiş sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gereklidir. Ayrıca 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ve malüllük aylığı almıyor olmak ve hak kazanmamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN!

İzmir Ödemiş Belediyesi 120 İşçi Personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 25 Ağustos 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 27 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Kuvvetli Mahallesi Manyaso Caddesi No: 202 Ödemiş İZMİR Ödemiş Belediyesi şirketine veya personelhizmetleri@odemis.bel.tr adresine gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru için istenen belgeler ise: Dilekçe, Kimlik Fotokopisi, İkametgah ve Diploma ile yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 16:28
YORUM EKLE