İzmir Ödemiş Belediyesi 18 Yaşından Büyük 23 Personel Alımı Yapıyor

Ödemiş Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda 23 İşçi Personel alımı yapılacak. Şartlar ve detaylar nelerdir?

İzmir Ödemiş Belediyesi 18 Yaşından Büyük 23 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan işçi personel alımı ilanına göre İzmir Ödemiş Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere 23 işçi alımı yapacak. Başvuru için herhangi bir mezuniyet şartı yer almamaktadır. Diğer başvuru şartları ve kadrolar haberde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 2 Aşçı,
  • 1 Güvenlik Görevlisi,
  • 20 Beden İşçisi,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Ödemiş Belediyesi personel alımı için adaylardan öncelikle İzmir Ödemiş ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartı aranacak. Sonrasında ise genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumdan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şartları aranacak.

Aşçılık ve Güvenlik Görevlisi alımları için ise sertifika şartı talep edilmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Ödemiş Belediyesi personel alımı başvuruları 13 Ekim 2021 tarihi ile 15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Dilekçe, Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Diploma ve Sabıka Kaydı ile şahsen belediyeye yapılacak.

İlanın Detayları: https://media.iskur.gov.tr/49334/izmir-odemis-belediyesi-personel-ltd-sti-15-10-2021.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Calibe efe
Calibe efe - 13 ay Önce

Nasıl başvuru yapılıyor