İzmir Ödemiş Belediyesi 174 İşçi, Öğretmen ve Çocuk Gelişimi Alımı İlanı

Ödemiş Belediyesi Personel alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. Farklı alanlarda İşçi ve Memur Alımı yapılacak olup KPSS Şartı aranmayacaktır. İşte kadrolar..

İzmir Ödemiş Belediyesi 174 İşçi, Öğretmen ve Çocuk Gelişimi Alımı İlanı

Türkiye İş Kurumu aracılığı yeni ilanlar yayımlanıyor. Bugün gelmiş olan ilana göre İzmir bölgesine bağlı olan Ödemiş Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 174 kişilik kadro ile işçi alımı ve Memur Alımı yapılacak. Başvuru süreci için adaylara kısa bir süre verilmiş olup ilanlar hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Geçici Süreli İşçi Memur Alımı Yapılacak!

Ödemiş Belediyesi alımını yapacağı 174 personel adayı için alımları geçici süreli gerçekleştirecek. Bu yönde göreve başlama tarihi 1 Ocak 2021 olarak belirlenmiş olup 4 ay çalışma süresi ile 30 Nisan 2021 tarihinde görevlerine son verilecektir.

Ödemiş Belediyesi Hangi Pozisyonlarda İşçi Alımı Yapacak?

Belediye bünyesine işçi, Öğretmen ve çocuk gelişimi alımı yapacak.

  • 165 Beden İşçisi,
  • 1 At Antrenörü,
  • 1 Rehber Öğretmen ( Psikolojik Danışman ),
  • 1 Matematik Öğretmeni,
  • 1 Türkçe Öğretmeni,
  • 1 Biyoloji Öğretmeni,
  • 1 Sosyal Bilgiler Öğretmeni,
  • 3 Çocuk Gelişimi,

Kimler Belediye İş Başvurusu Yapabilecek?

İlgili Ödemiş Belediyesi memur işçi alımı ilanına başvuru yapacak lan adaylar belirtilen genel ve özel niteliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Genel olarak adaylardan, En az 6 aydır Ödemiş İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli veya yaşlı aylığı almıyor olmak ve herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gereklidir.

Öğretmen alımları için ise Eğitim Fakültesi mezunu veya pedagojik formasyon sertifikasına sahip olmak gereklidir.

Başvuru Süreci Başladı! İstenen Belgeler Nedir?

Ödemiş Belediyesi işçi memur alımı için adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 27 Aralık 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 2 gün içerisinde 29 Aralık 2021 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece istenen belgeler ile yapılacaktır.

Bu yönde adaylardan, Dilekçe, Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Diploma ve Sabıka Kaydı belgeleri istenen. Başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen belediyeye veya elektronik ortamda personelhizmetleri@odemiş.bel.tr adresine posta yolu ile yapılacak.

İlanın Detayları Burada: https://media.iskur.gov.tr/51775/izmir-odemis-beld-pers-ltd-sti-29-12-2021.pdf

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Coşkun baygın
Coşkun baygın - 2 yıl Önce

57yasindayim emekli maaşım yok canım yanıyor elimden tutan Yok sol gözüm az görüyor yutfen birileri bana sahip çıksın yutfen çok rica ediyorum her ağlıyorum çok ciddi biriyim

Semra Arıca
Semra Arıca - 2 yıl Önce

Güvenlik görevlisiyim bende başvuru yapmak istiyorum sistemden yapamadım