İzmir Bornova Belediyesi 30 İşçi Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

İzmir Bornova Belediyesi işçi alımı için ilan yayımladı. 30 kişilik boşluk ile İşçi alımı yapılacak olup alımlar Daimi niteliğinde olacak.

İzmir Bornova Belediyesi 30 İşçi Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

İzmir Bornova Belediyesi ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre İzmir Bornova Belediyesi bünyesine yeni işçi alımı yapacak. Alımlar Daimi olarak yapılacak olup Vardiyalı sistemde olmak üzere haftalık 45 saat ve Aylık 120 Saat çalışma şartları bulunuyor. Peki başvuru şartları nedir? Ne zaman başvuru yapılacak?

İLANIN DETAYLARI:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İzmir Bornova Belediyesine başvuru da bulunacak olan adaylardan, En az Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Erkek adaylardan D veya E sınıfı sürücü belgesi olmak gereklidir.

Usta ( İnşaat, Oto tamir ve Su tesisatı ) olarak başvuru yapacak adayların mesleki yeterlilik belgesi olmak tercih sebebidir. Ayrıca adayların çalışma ile ilgili herhangi bir sağlık sorunu olmamak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İzmir Bornova Belediyesinin personel alımı başvuru süreci Bugün ( 06 Mayıs 2021 ) itibari ile başladı ve adaylar başvurularını en geç 16 ayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular bilgi@borbel.com.tr adresine yapılması gereklidir.

GÖRÜŞME TARİHİ:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut efe
Davut efe - 2 yıl Önce

B sınıfı ehliyetim var aktif olarak araç kullanıyorum

Sedat  yıldirım
Sedat yıldirım - 1 yıl Önce

İşsizim iş arıyorum ne iş olursa yaparım. Temizlik.süpürge.evim kira acill iş arıyorum.