İstanbul Üsküdar Belediyesi İlkokul Mezunu 51 Personel Alacak

İstanbul Üsküdar Belediyesi İŞKUR üzerinde ilan yayımladı. Farklı kadrolarda olmak üzere 51 personel alımı yapacak. Kadro dağılımı ve şartlar haberimizde.

İstanbul Üsküdar Belediyesi İlkokul Mezunu 51 Personel Alacak

İstanbul ÜSPER Üsküdar Belediyesi perosnel alımı ilanı yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Üsküdar Belediyesi 51 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Alımlar en az İlkokul mezunu olan adaylar içerisinden yapılacak olup kadro dağılımı ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Perosnel Alımı Yapılacak?

  • 10 Hizmet İşçisi,
  • 25 Atık Toplama Personeli,
  • 15 Bina Temizlik Personeli,
  • 1 Büro ve Destek Personeli,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Söz konusu İstanbul Üsküdar Belediyesi personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak,En az İlkokul ve Lise mezunu olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, Üsküdar ilinde ikamet ediyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULARA DİKKAT!

İstanbul Üsküdar Belediyesi 51 perosnel laımı başvuruları için adaylara sadece bir günlük süre verilmiştir. Bu kapsamda adaylar başvurularını 15 Nisan 2012 tarihinde mesai saatleri içerisinde yapılacaktır. Başvurular belediyenin ik@usper.com.tr adresi üzerinden özgeçmiş gödererek yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/45080/istanbul-usper-uskudar-belediyesi-personel-a-s-15-04-2021.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
YUSUF UTKU
YUSUF UTKU - 1 yıl Önce

Atık toplama elamanı