İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER 20 Kış Ayı Destek Personeli Alacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Yönetim personel alımı için ilan yayımladı. İlköğretim mezunu 20 Kış Destek Personeli alacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER 20 Kış Ayı Destek Personeli Alacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre İstanbul Personel Yönetim bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 20 kişilik boş kadro ile Kış aylarında hizmet verecek Destek Personeli Alımı yapılacak. İlgili ilana göre İSPER Personel Alımı Kışın Sokakata yaşayan evsiz vatandaşlar için hizmet verecek 20 Erkek personel alımı yapılacak. Evsiz vatandaşlara temizlik hizmeti yapılacaktır. En az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden personel alımı yapılacak olup şartlar ve ilan detayları şöyledir;

İLAN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: İstanbul Personel Yönetim ( İSPER A.Ş )

Meslek Adı: Destek Hizmetleri Personeli ( Kış hizmetleri )

Niteliği: Geçici

Açık İş Sayısı: 20

EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLECEK!

İSPER Personel alımı için adaylardan, en az İlköğretim mezunu olmak gereklidir. Ayrıca Evsiz vatandaşların,

Kişisel temizlik bakımlarını yapabilecek, ( Alt Bakımı, Banyo, Tırnak bakımı, Koltukaltı ve etek bakımı ) ,

Yemek Servis hizmetleri yapabilecek, Psikolojik yönden ilişkilerine duyarlı,

Sabırlı sinirlerine hakim olan, strese dayanıklı, Sağlık yönünden bulaşıcı hastalığı olmayan ve fiziki engel özrünün olmaması, Gece gündüz vardiyasında çalışacak, tercihen ikametgahı avrupa yakası olan gereklidir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İBB İSPER personel alımı başvuruları 25 Ekim 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 27 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar İnternet üzerinden https://kariyer.ibb.istanbul adresine Genel Başvuru yolu ile başvuru yapılması gerekmektedir.

YORUM EKLE