İBB İSPER KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımladı! 7 Kadroda 58 İşçi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Yönetim bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 58 kişilik kadro ile ilan yayımladı. Şartlar ve kadrolar haberimizde.

İBB İSPER KPSS siz Personel Alımı İlanı Yayımladı! 7 Kadroda 58 İşçi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre İSPER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 58 kişilik boş kadro ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İşçi Personel Alımı yapılacak. Bu kapsamda yayımlanan ilan için KPSS siz Personel Alımı yapılacak. İSPER 2 Haziran 2021 tarihi ile 3 farklı ilan ile duyurusunu yaptı. Peki hangi kadrolarda personel alımı yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

  • 28 Gassal,
  • 10 mezar kazma İşçisi,
  • 3 İmam,
  • 14 Şoför,
  • 1 Psikolog,
  • 1 Destek Personeli,
  • 1 Büro İşçisi,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İSPER yukarıdakş kadrolara personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda alımlar için adaylardan " En az ilkokul mezunu olmak, Tercihen Lise mezunu olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip  olmak, Diksiyonu düzgün, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İBB İSPER Personel alımı başvuruları sadece İnternet üzerinden yapılacaktır. Bu kapsamda başvurular 4 Haziran 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 7 haziran 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular İBB resmi kariyer adresi olan, kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden yapılacaktır.

İlanların detaylarına ulaşmak için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilanları inceleyebilirsiniz.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sümeyya
Sümeyya - 1 yıl Önce

Gassal alımı olsun lütfen