İBB Hasta Bakıcı, Kuaför, Personel, İşçi ve Şoför Alımlarında Son Gün

İstanbul Büyükşehir Belediyesi farklı pozisyonlarda personel alımı için ilan yayımlamıştı. Adaylara verilen 10 günlük süre sonuna gelindi. İşte detaylar.

İBB Hasta Bakıcı, Kuaför, Personel, İşçi ve Şoför Alımlarında Son Gün

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) kariyer sitesi üzerinde yeni ilanlar yayımlamıştı. 07 Kasım 2019 tarihi itibari ile gelmiş olan ilanlara göre 9 farklı kadro ile personel alımı yapacaktı. İşin Olsa ekibi olarak bu bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Ancak henüz başvuru yapmayan adaylarımız olduğunu öğrndik ve bir kez daha ilan hakkında detayları sizlerle paylaşma ihtiyacı duyduk.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az ilköğretim ve lise kapsamında 07 Kasım 2019 tarihinde yayımladığı 9 farklı pozisyon için başvurularda sona gelindi. Adaylara başvuru için 10 günlük süre verilmişti ve adaylar başvurularını en geç 17 Kasım 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden online ortamda yapılacaktır.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILIYOR!

İBB farklı 9 pozsyonda personel alıyor. Bu kapsamda İlköğteim Mezunu adaylardan, Kuaför, Yardımcı Personel, İşçi, Engelli İşçi, Şoför alımı yapılacak. Lise mezun olanlardan, Binek Araç Şöförü ve hasta Bakıcı / Bakım Personeli alınacak. Üniversite mezunu adaylardan ise, Özel Eğitim Eğitmeni ve Uzman Psikolog alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İBB Personel alımı ilanları için adayların aşağıdaki nitelikleri ve özel nitelikleritaşıyor olmaları gereklidir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,
  • İşini yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmamak,
  • Alım yapılacak pozisyon için gerekli belgelere sahip olmak,
  • Alım yapılacak ilçede ikamet ediyor olmak,
  • En az ilköğretim mezunu, Lise mezunu, Ön Lisans mezunu veya Lisans mezunu olmak,
  • Tercihen B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler. Adaylar İlgili pozisonlar hakkında özel niteliklere ulaşmak için ve daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE