İBB En Az 4000 TL Maaş İle 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstgüven bünyesine 20 Güvenlik görevlisi alımı yapacak. KPSS şartı olmaksızın ÖGG alım detayları haberde.

İBB En Az 4000 TL Maaş İle 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan birime Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre istgüven İstanbul Güvenlik bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Özel Güvenlik Görevlisi alımı ilanı yayımlandı.

KADRO DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Kurum: İstgüven İstanbul Güvenlik

Meslek Adı: Özel Güvenlik Görevlisi

Açık İş Sayısı: 20

Deneyim Süresi: 1 Yıl

Niteliği: Daimi

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İstgüvenlik personel alımı için adaylardan genel olarak, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı silahlı Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim süresine sahip olmak gereklidir. Sadece Kadın adayların başvuru yapabileceği ilan için başvuru süreci başladı.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İlana başvurular 13 Eylül 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 17 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece elektronik ortamda kariyer.ibb.isyanbul/Genel_basvuru adresi üzerinden yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 21:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Canan
Canan - 11 ay Önce

Bekliyoruz ama sonuç yok