İBB 618 KPSS siz Personel Alımı Başvurusunda Son Gün!

İstanbul Büyükşehir Belediyesine 618 personel alımı başvurularında son gün. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgiler ile başvuru yapabilecek.

İBB 618 KPSS siz Personel Alımı Başvurusunda Son Gün!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İBB İsyön İstanbul Personel Yöetim A.Ş. 618 kişilik kadro ile personel alımı yapılacağını bildirmişti. binlerce başvuru yapıldı ve artık başvurularda artık son güne geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için ilanın detaylarını sizlerle paylaşacağız.

618 Personel Alımı Detayları ve Kontenjan Dağılımı:

İSYÖN geçici süreli personel alımı yapacak. Bu kapsamda çalışma süresi 16 Mayıs 2022 - 18 Eylül 2022 tarihleri belirlenmiştir. 

Büyükşehir Belediyesi İSYÖN Personel alımları 5 farklı kadroda gerçekleştirilecek. Bu yönde alımlar,  49 Cankurtaran Şefi, 2 Dron ( İnsansız Hava Aracı ) Kullanıcısı, 558 Cankurtaran, 5 Kaptan, 4 Kaptan Yardımcısı kadrolarında alım yapılacak. 

Başvurularda Son Güne Geldik!

İSYÖN Personel alımı başvuruları geçtiğimiz gün yani 15 Şubat 2022 tarihi ile başlamıştı. En geç 15 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek olan başvurular sadece İnternet üzerinden Öz Geçmiş ile gerçekleştirilecek. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını, https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden gerçekleştirebilecekler. 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Genel Nitelikler Nelerdir?

İSYÖN Personel alımı ilanı İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olup başvurular sadece İstanbul Büyükşehir Belediyesine gerçekleştirilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, görevinin gerektirdiği nitelikleri sağlıyor olmak" gibi genel nitelikler sağlanacaktır.

İLANIN DETAYLARI VE ÖZEL ŞARTLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat kutlu
Sedat kutlu - 1 yıl Önce

Bende iş arıyorum lise mezunuyum silahlı güvenlik işi arıyorum 05396426026

Okay koca
Okay koca - 1 yıl Önce

Ben iş arıyorum ben küçükçekmece de oturuyorum 05386111512.Allaha emanet olun

Muhittin
Muhittin @Okay koca - 1 yıl Önce

mrhb mabey marmara sitesine temizlik elemanı aranıyor çalışmak isteyen varsa müracat edebilirler müracat albayrak güvenlik şirketi

Ilhami Erzürümlü
Ilhami Erzürümlü - 1 yıl Önce

Ben kariyerim form doldurali 1 yil oldu

Taliye erbaş
Taliye erbaş - 1 yıl Önce

İş arıyorum

Özkan
Özkan - 1 yıl Önce

Ben özkan iş arıyorum çalışmıyorum çorumda yasıyorum lise mezunuyum telefon numarası 05453558168

Murat keleş
Murat keleş @Özkan - 1 yıl Önce

Meraba ben 1982 doğumlu işsiz biriyim meslek lisesi elektirik bölümü mezunuyum erzurumda ikamet etmekteyim ayrıca katı sıvı yakıt kazan ateşçi belgen elektirik pano montörlüğü ustalık belgem bilgi sayar kullanım sertifikam bulunmakta

Zafer kiremitci
Zafer kiremitci - 1 yıl Önce

Boşuna uğraşmayın HDP CHP yada ipci degilseniz girme sansiniz yok..

Mesut Çelik
Mesut Çelik @Zafer kiremitci - 1 yıl Önce

HDP li değillseniz devletini seven bir bireyseniz giremezsiniz onlara vatan hainliği yapacak terörist eleman Lazım.