Düz Memur Alımı Başvurusu Başladı! Belediye En az B Sınıfı Olan Memur Alacak!

Belediye memur alımı başvuruları başldı. KPSS Puanı ile ön lisans ve lisans mezunu memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ve ilan bilgileri burada.

Düz Memur Alımı Başvurusu Başladı! Belediye En az B Sınıfı Olan Memur Alacak!

Belediye memur alımı başvurusu başladı. Geçtiğmiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Selçuklu Belediyesi bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere Belediye memur alımı yapacak. KPSS Puanı ile yapılacak memur alımları ilanı ile Düz Memur Alımı yapılacak. Bu yönde Belediye Memur alımı ilanı hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

DÜZ MEMUR ALIMI YAILCAK!

Geçtiğimiz haftalarda yayımanmış olan memur alımı ilanına göre Selçuklu Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 15 kişilik kadro ile Düz Memur alacak. Ön Lisans ve Lisans mezunu kadro daılımı şöyledir:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Yukarıdaki tabloda belirtien eğitim niteliklerinii taşıyor olmak, 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans için KPSSp93 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gibi nitelikler aranacak.

Genel olarak ise 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesideki şartlar aranacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Selçuklu Belediyesi memur allımı başvuru süreci 16 Ağustos 2021 tarihi ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 20 Ağustos 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular elektronik ortamda veya şahsen ilgili belediyeye yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 23:41
YORUM EKLE