Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Görevlisi Alıyor!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere memur personel alım ilanı yayımladı. En Az Lise mezunu zabıta memuru alınıyor. İşte detaylar.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Görevlisi Alıyor!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için Zabıta Görevlisi alacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 1 kişilik boş kadro ile alım yapacak. İlgili ilan İŞKUR Kurum dışı iş ilanları sekmesinde yayımlandı ve başvurularda son güne gelindi.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni Haklarını kullanmasına egeli bulunmamak, Adli Sicil kaydı bulunmamak, Diyarbakırda ikamet ediyor olmak, En az lise mezunu olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranır.

BAŞVURULAR BUGÜN SON!

İlgili ilan için adaylar başvurularına 17 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup en geç 20 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hak hukuk mevzu
Hak hukuk mevzu - 3 yıl Önce

Dalga mı geçiyorlar yazıklar olsun o kadar insan gidip başvuru yaptı sonra iptal şimdide bu ihtiyaç 1 kişilikti madem 300 kişilik alım neydi hakka gireni hakkımı heşa etmiyorum bide para harcadık başvuru için sonuç ne bi hiç

Ferdi   korkmaz
Ferdi korkmaz - 3 yıl Önce

Farklı bir sehirde ikamet Eden basvu yapa bilirubin

Umutsuz.vaka
Umutsuz.vaka - 3 yıl Önce

Zaten 1 kişi alinacak o da bellidir başkanin torpillisidir