Diyarbakır BB 75 Zabıta Memuru İptal Edildi! Yeniden Yayımlanacak!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta memuru alımı için ilan iptal edildi. Belediyeden gelen açıklama ile başvurular yeniden alınacak.

Diyarbakır BB 75 Zabıta Memuru İptal Edildi! Yeniden Yayımlanacak!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Memur alımı için geçtiğimiz gün ilan yayımlamıştı. İlana başvurular 24 - 28 Ocak 2022 tarihleri arasında alınmıştı. Ancak Büyükşehir Belediyesinden az önce gelmiş olan duyuruya göre ilanın iptal edildiği açıklandı. peki ilan neden iptal edildi? Başvurular yeniden alınacak mı? Başvuru yapan adaylar ne yapacak? Tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

75 Zabıta Memuru Alımı İlanı Neden İptal Edildi!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 10 Şubat 2022 tarihi ile yaptığı duyurda ilanın iptal edildiğini belirtti. İlanın iptal sebebi ise yeterli başvuru yapılmadığı olarak açıklandı. Sınav komisyonunca uygun görülen karar için resmi açıklama şöyle:

Belediyemizce ilana çıkılan 75 Zabıta Memuru kadrosu için 24.01.2022-28.01.2022 tarihleri arasında başvurular alınmıştır. Yapılan başvurularda ilanda belirtilen şartları taşıyan kişi sayısı yeterli olmaması nedeniyle ilana çıkılan 75 Zabıta Memuru Alımının iptal edilerek tekrardan ilana çıkılması Belediyemiz Sınav Komisyonunca uygun görülmüştür.

Başvuru Yapan Adaylar Ne Yapacak?

Başvuruların yeterli olmaması sebebi ile iptal edilen ilan için başvuru yapmış olan adaylarında başvuruları iptal edildi. Bu kapsamda iptal olan başvurular için yeni bir süreç başlatılacaktır.

İlan Tekrar Açılacak!

Büyükşehir Belediyesi duyurusuna devam ederek ilanın önümüzdeki günlerde tekrardan yayımlanacağı açıklandı. 75 Zabıta memuru alımı yapılacak. İlanın önümüzdeki günlerde tekrardan duyurulacağı bildirildi. İlandan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indiriniz veya bizleri İnstagram üzerinden takip edebilirsiniz.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

İşin Olsa İnstagram >>>> BURAYA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabahattin
Sabahattin - 2 yıl Önce

Yaş 30 çok az biraz yukarı ćekin

Melik
Melik - 2 yıl Önce

Yaş 35 olsa çok sayıda başvuru olur...

Ronayi
Ronayi - 2 yıl Önce

Lütfen yeni alınlar lise mezunu olsun en azından yarı lise yarı ön lisans olsun

Mustafa
Mustafa @Ronayi - 2 yıl Önce

Ne zaman açılacak oda belli deil :(