Denizli Büyükşehir Belediyesi Vasıfsız 96 İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. İşte kadrolar ve şartlar.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Vasıfsız 96 İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesine 96 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı gerçekleştirecek. Az önce yayımlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı ola PERAŞ Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş. daimi süreli çalışacak adaylar alacak

Alım Yapılacak Kadrolar:

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mezuniyet şartı olmadan 96 kişilik kadro ile işçi personel alımı yapılacak. İşte kadrolar.

  • 1 Spor Eğitmeni,
  • 1 Peyzaj Mimarı,
  • 25 Vasıfsız İşçi ( Bayan ),
  • 69 Erkek Vasılsız İşçi,

Kimler Başvuru Yapabilir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Denizli ilinde ikamet ediyor olmak, Alım yapılacak alanda bilgi sahibi olmak şartları aranacak.

Başvurular nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesine işçi personel alımı için başvurular ilanın yayım tarihi olan 10 Kasım 2020 tarihi ile başladı. Adaylara çok az süre verilmiş olup başvurular en geç 11 ve 13 Kasım 2020 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını CV olarak hazırlayıp [email protected] adresine gönderilecektir. Başvurular elden veya posta yolu ile kabul edilmeyecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve baş
Merve baş - 2 yıl Önce

Denizli galiba Mersin yazmışsınız

esra orhan
esra orhan @Merve baş - 2 yıl Önce

Denizli evet

PERİHAN DEMİRÖZ
PERİHAN DEMİRÖZ - 2 yıl Önce

İKİ DEFA BAŞVURU YAPTIM CEVAP YOK