Çorum Belediyesi 18 - 55 Yaşları Arasında 86 Personel Alımı Yapıyor

Çorum Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. En az İlkokul mezunu adaylar içerisinden 86 Personel alımı yapılacak. Şartlar ve kadro bilgileri burada.

Çorum Belediyesi 18 - 55 Yaşları Arasında 86 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Belediye Personeli Alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR'da yayımlanan ilana göre Çorum Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 86 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak.

Başvurular 29 Temmuz 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Temmuz 2021 tarihine kadar başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını sadece Çorum Belediyesine şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

Belediye ye personel alımları Bahçe Bakım Elemanı pozisyonunda yapılacak.

Başvuru Yapacak Adaylardan Hangi Nitelikler Aranacak?

Belediyenin Bahçe Bakım Elemanı alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan genel olarak, Erkek olmak, 18 Yaşını tamamlamış ve 55 yaşından gün almamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, En az İlkokul Mezunu olmak, Çorum'da İkamet ediyor olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi şartlar aranacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri Yılmaz
Nuri Yılmaz - 11 ay Önce

Merhaba efendim benim E sınıfı ehliyetim ve piskoteknik ve secr hepsi tamam belediyeye şoför alımı oldugunu öğrendim nasıl ve nereden basvura biliri tel 5325163479