Çankaya Belediyesi 80 Zabıta Memuru Alımı Sonuçları Açıklandı

Zabıta Memuru alımı için beklenen sonuçlar açıkladı. Az önce Çankaya Belediyesinden gelen duyuru ile sonuçların açıklandığı bildirildi.

Çankaya Belediyesi 80 Zabıta Memuru Alımı Sonuçları Açıklandı

Çankaya Belediyesi Memur Alımı sonuçları açıklandı. Az önce gelen duyuruya göre 80 kişilik boş kadro ile beklenen sonuçlar açıklandı. Çankaya Belediyesi Lisans mezunu 80 Zabıta Memuru alımı yapılacağını bildirmişti. Başvuruların sona eresi ile sonuçlar 27 Eylül açıklandı.

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Çankaya Belediyesine 80 Zabıta Memuru alımı için beklenen sonuçlar açıklandı. KPSS Puanına göre yapılan sıralama sonucuna göre Sınava Katılmaya Hak Kazanan adaylar belli oldu.

Sınava Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi İçin Tıklayınız

SINAV YAPILACAK!

Çankaya Belediyesi adaylara Sözlü ve Uygulamalı olmak üzere iki aşamalı Zabıta Memuru sınavı yapacak. Sınavlar 4 - 15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak. Sınav 4 Ekim 2021 Saat 09:00 itibari ile başlayacak olup sınava kazanmış olsa bile sınava gelmezse başvurusu iptal edilecektir.

Sözlü ve Uygulamalı Sınav, aynı gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir. Adaylar Sözlü Sınav ve Uygulamalı Sınava spor kıyafet ve spor ayakkabı ile katılacaktır.

YORUM EKLE