Büyükşehir Belediyesi KPSS siz Büro Memuru ve Personel Alımı Aralık

İŞKUR ile personel alımı ilanları yayımlandı. Büyükşehir Belediyesine daimi işçi statüsünde Büro memuru alımı yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi KPSS siz Büro Memuru ve Personel Alımı Aralık

Türkiye İş Kurumu Kurum Dışı üzerinde yayımladığı ilan ile belediyenin personel ve memur alımı yapacağını bildirdi. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanmış olan ilan ile Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd. Şti şirketine memur personel alımı yapacak.

Kadro Bilgisi Nedir?

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 3 Büro Memuru alımı ve 1 Montajcı ( Kurgucu ) alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Kadın erke kadaylar içerisinden yapılacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 Yaşını tamamlamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gereklidir.
  • Muğla il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

Büro Memuru Alımı Şartları:

En az Ön Lisans veya lisans mezunu olmak, Tercihen Adalet Meslek yüksekokulu mezunu olmak, İyi derecede bilgisayar kullanabilmek.

Personel Alımı Şartları:

En az lise mezunu olmak, Kurgu Montaj yapabilmek, fotoğraf ve görüntü çekebilmek, EN az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekli.

Başvurular Başladı!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre başvurular 1 Aralık 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 3 Aralık 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgelerle birlikte Büyükşehir Belediyesine gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/51050/mugla-buyuksehir-beld-emek-pers-ltd-sti-03-12-2021.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Beklemekten yaşımız geçiyor lütfen ne olur sayın devlet büyüklerim iktisat mezunlarının kadrolarını arttırırmısınız ayrıca memur alımı için 35 yaş sınırına 1 veya 2 yaş daha edilsin yasalaşsın istihdam olamıyoruz geçinemiyoruz