Büyükşehir Belediyesi 125 Ön Lisans Mezunu Memur Alımı Yapacak! En Az 55 KPSS

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesine 125 Memur Alımı yapacak. Ön Lisans mezunu kapsamında 55 KPSS ile Memur alımı şartları ve tarihleri haberde.

Büyükşehir Belediyesi 125 Ön Lisans Mezunu Memur Alımı Yapacak! En Az 55 KPSS

Büyükşehir Belediyesi memur alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 125 Ön Lisans Mezunu Memur Alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda Belediye 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Belediye İtfaiye Eri yönetmeliğine göre En az C Sınıfı olan İtfaiye Eri Alımı yapacak.

KADRO BİLGİSİ:

Kadro Unvanı: İtfaiye Eri

Hizmet Sınıfı: Genel İdare Hizmtleri

Kadro Derecesi: 10

Kadro Adedi: 125

Niteliği: İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Önlisans programlarının birinden mezun olmak En az (C) Sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

Cinsiyet: Erkek/ Kadın

KPSS Puan Türü: P93

KPSS Puanı: En az 55 puan

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel Olarak ise;

İlan edilen itfaiye eri kadroları için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadroların karsısındaki puan türünden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları,

İtfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlenen, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (C) sınıfı sürücü belgesine

BAŞVURULAR NE ZAMAN BAŞLIYOR!

İtfaiye Eri Alımı için başvurular 4 Ekim 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 8 Ekim 2021 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar sadece İstenen belgeler ile birlikte Gülveren Mahallesi Hürriyet Caddesi Kepez/ANTALYA adresindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı içerisinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına yapılacaktır.

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Click bate
Click bate - 13 ay Önce

Click bate yapmayın Hagi büyük şehir hepside büyük şehir Yazır nerenin aldığını ve alım sitesini