Beykoz Belediyesi Haftada 45 Saat Çalışacak 71 Personel Alımı Yapacak

Beykoz Belediyesi bünyesine işçi personel alımı ilanı yayımladı. 71 kişilik kadro için farklı alanlarda alım yapacak. Kadrolar ve şartlar için haberimizi inceleyiniz.

Beykoz Belediyesi Haftada 45 Saat Çalışacak 71 Personel Alımı Yapacak

Beykoz Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Beykoz Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 71 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. İlan İŞKUR üzerinde yayımlandı. En az ilkokul mezunu adaylar içerisinden ve Haftada 45 saat çalışacak personel alımı yapacak. Kadro dağılımı ve şartlar haberimizin devamında.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Beykoz Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere,

  • 51 Aşçı Yardımcısı - Mutfan Komisi,
  • 3 Aşçı,
  • 5 Barista,
  • 5 Bulaşıkçı,
  • 5 Garson,
  • 2 Temizlik Elemanı,

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Beykoz Belediyesi personel alımı için adaylar başvuru yapabilmek için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, Ayakta çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Tercihen Beykoz'da ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Belediyenin personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 15 Haziran 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 16 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvuru için kısa bir süre verilmiş olup başvuru yapmak isteyen adaylar şahsen Adli Sicil belgesi ile yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Is basvurusu