Belediye'ye İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alımları Başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Belediye Personel alım ilanı ile kamuya Zabıta memuru ve İtfaiye eri alımı başvuruları başlıyor. Haberimizde ilgili detaylara ulaşarak başvurularınıza başlayabilirsiniz.

Belediye'ye İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alımları Başlıyor!

Devlet Personel Başkanlığı her geçen gün yeni bir ilan yayımlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlrde yayımlanmış olan ilana göre Mucur Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı kadrolarda alım yapacağını belirtmişti. Buna göre Mucur Belediyesi bünyesine 2 Lisans, 3 Lise ve 3 Ön Lisans mezunu Zabta Memuru alacak. İtfaiye eri pozisyonu için ise, 2 Lisans mezunu, 3 Ön Lisans mezunu ve 5 Lise mezunu İtfaiye eri alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Mucur Belediyesi memur personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Daha önce görev yapılan Kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası almamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkeklerde 167cm ve bayanlarda 160cm boyundan kısa boylu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 30 yaşından büyük olmamak ve İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları ve en az B Sınıfı Sürücü belgesine sahip olmaları gerekmeketedir.

BAŞVURULAR BAŞLIYOR!

Söz konusu ilan geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olup adaylar başvurularına 16 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre başvurular en geç 25 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular son başvuru günü en geç saat 17:00 a kadar Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim günay
İbrahim günay - 4 yıl Önce

Formlari nerden dolduruyoruz