Belediye Memur VHKİ Alımı İlanı Yayımlandı! 60 KPSS İle ( Gölova Belediyesi )

Belediye Memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilana göre 60 KPSS İle VHKİ alınacak. Başvuru şartları ve ilan detayları haberde.

Belediye Memur VHKİ Alımı İlanı Yayımlandı! 60 KPSS İle ( Gölova Belediyesi )

Belediyeler memur alımı ilanlarını yayımlamaya devm ediyor. Az önce gelmiş olan memur alımı ilanına göre Gölova Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere ilk defa atanacaklara dair nitelikler kapsamında memur alımı yapılacak.

Kontenjan Detayları Nelerdir?

Gölova Belediyesi bünyesindeki ekikliği gidermek için Genel İdare Hizmetleri sınıfında 9. dereceli kadroda istihdam edilmek üzere 1 kişilik kadro ile Veri hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda adyaların özel olarak ise;

  • Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.
  • Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek.
  • En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
  • 2022 yılında yapılan KPSS den Lisans seviyesinde en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 13/06/2023-16/06/2023 tarihleri arasında (mesai saatleri içerisinde) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile (Fevzi Çakmak Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:81 Gölova-Sivas) müracaatlarını yapabileceklerdir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuba gursoy
Tuba gursoy - 1 ay Önce

Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum cumhuriyet ticaret meslek lisesi mezunuyum sertifikalarım var bilgisayar tip sekreterligi ingilizce yönetici asistanlığı sertifikalarim var 047 engelliyim
Bozyakada staji yaptım lise staji yaptım

Tuba gursoy
Tuba gursoy - 1 ay Önce

Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum cumhuriyet ticaret meslek lisesi mezunuyum sertifikalarım var bilgisayar tip sekreterligi imgilizce yönetici asistanlığı sertifikalarim var bozyakada staji yaptım .047 engelliyim