Belediye 5700 TL Maaş İle Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Başladı!

Zabıta Memuru Alımı başvuru süreci başladı. Kumluca Belediyesi Ön Lisans ve Lisans Mezunu memur alımı yapacak. Şartlar ve başvuru belgeleri haberde.

Belediye 5700 TL Maaş İle Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Başladı!

Belediye memur alımı için başvuru süreci başladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Kumluca Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden Zabıta Memuru alımı yapılacak. Lisans ve Ön Lisans mezunu memur alımı için 60 KPSS Puanı şartı aranacak.Peki adaylardan aranan şartlar nelerdir? Başvuru belgeleri hangileridir?

Zabıta Memuru Alımı Başvuru Süreci Başladı!

Belediyenin memur alımı başvuruları başladı. 14 Şubat 2022 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 16 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunacak olan adaylar belirtilen belgeleri zamanında Belediyeye teslim etmeleri zorunludur. 

Başvuru Adresi: Merkez Mah. Halil Çıvgın Cd. No:5 Kumluca/ Antalya adresinde Kumluca Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Başvuru İçin İstenen Belgeler:

- Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi.

- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, e-Devlet'ten alınan kare kodlu ve barkod numaralı olan mezuniyet belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

- Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

- KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu çıktısı.

- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

- Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

- 3 adet fotoğraf (1 adedi Başvuru formuna yapıştırılacak.)

BAŞVURU FORMU

Zabıta Memuru Maaşları 2022 Ne Kadar?

Belediye Zabta memuru alımı için süreç başlamış olup adaylar en çok maaşları merak etmektedir. Son gelen zamlarla birlikte Zabıta Memuru Maaşları mezuniyet ve hizmet yılına göre farklılık gösterse de ortalama olarak 5700 TL olarak güncellenmiştir.

Kimler Başvuru Yapabiliyor?

Kumluca Belediyesi Zabıta Memuru Alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise, KPSS, Yaş, Eğitim şartları aranacak. Bu kapsamda,

Lisans Mezunu 5 Zabıta Memuru alımı yapılacak olup adayların, Lisans düzeyinde Eğitim veren programların herhangi birinden mezun olmaları gereklidir.

Ön Lisans mezunu için 5 memur alınacak olup adayların, Ön lisans düzeyinde Eğitim veren programların herhangi birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Ayrıca 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için P3 puan türünden ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE