Belediye 55 KPSS Puanı İle Lise Mezunu Koruma Memuru Alımı ( Bahşılı Belediyesi )

Bahşılı Belediyesi memur alımı İlanı Yayımlandı. 55 KPSS ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ilanı yayımlandı. Şartlar nelerdir?

Belediye 55 KPSS Puanı İle Lise Mezunu Koruma Memuru Alımı ( Bahşılı Belediyesi )

Bahşılı Belediyesi memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan ilana göre Bahşılı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği kapsamında 7 kişilik kadro ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisi nedir? 

Belediye Memur Kontenjan Bilgisi Nedir?

Bahşılı Belediyesi Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 11. Dereceli kadroda olmak üzere Kadın / Erkek adaylar içerisinden Lise mezunu ve Düşük KPSS puanı ile 7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Belediye adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

Başvuru Özel Şartları Nelerdir?

Bahşılı Belediyesi adaylardan özel olarak mesleki, KPSS, Eğitim gibi şartlar aranacak.

55 KPSS Şartı Aranacak!

2022 yılında yapılan KPSS'den Lise seviyesinde olmak üzere KPSSP94 puan türünden en az 55 puan almış olmak gereklidir.

Mesleki Şartlar Nedir?

  • 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunda belirtilen şartları taşımak.
  • Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartları taşımak 
  • Özel Güvenlik Görevlileri Sağlık Şartları Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak
  • 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
  • Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış Valiliklerce verilen Özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar başvurularını 23/08/2023 tarihinden 25/08/2023 tarihi mesai bitimine kadar (08:30-12:00 / 13:30-16:30), mesai saatleri içerisinde şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE adresine müracaatlarını yapabileceklerdir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.) 

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE