Belediye 30 Bin TL Maaş İle Lisans mezunu Memur Alımı İlanı ( Bolvadin Belediyesi ) ( İptal Edildi )

Bolvadin Belediyesi memur alımı ilanı yayımlandı. Lisans mezunu ve KPSS Puanı ile Memur Alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Belediye 30 Bin TL Maaş İle Lisans mezunu Memur Alımı İlanı ( Bolvadin Belediyesi ) ( İptal Edildi )

Bolvadin Belediyesi memur alımı ilanı yayımlandı. 26 Temmuz 2023 tarihi ile yayımlanmış olan memur alımı ilanı ile Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Teknik Hizmetler sınıfında 3 Memur Alımı gerçekleştirilecek. Kadın Erkek adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

İlan İptal Edildi!

Başvuruları 4 - 8 Eylül 2023 tarihlri arasında alınacak olan Bolvadin Beldiyesi ilanı için az önce İptal kararı yayımlandı.

Bolvadin Belediye Başkanlığının 25.08.2023 tarihli ve 10408 sayılı yazısına istinaden memur alım ilanı iptal edilmiştir.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Bolvadin Belediyesi Teknik Hizmetler Sınıfında olmak üzere Lisans seviyesinde 5. Dereceli kadrolara 2 Mühendis ve 1 Mimar alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Bolvadin Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Memur alacak. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilana göre adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında olmak üzere " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi nitelikler aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

Bolvadin Belediyesi Mühendis ve Mimar alımı için adaylardan KPSS, Eğitim Şartları arayacak.

KPSS Şartı Nedir?

2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 75 puan almış olmak gereklidir.

Eğitim Şartı:

Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmaları gereklidir. Ayrıca En az B Sınıfı sürücü belgesi şartı da yer almaktadır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Memur alımı için başvuru süreci Eylül ayında başlayacak. Başvuru şartlarının sağlanıyor olması durumunda başvuru alınacaktır. Başvurular sadece Belediye ye şahsen gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihi: 4 - 8 Eylül 2023

Başvuru Adresi: Yenice Mah. Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Cad. No:68 Bolvadin/Afyonkarahisar)

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2023, 14:20
YORUM EKLE