Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 294 İşçi Personel Alım İlanı Yayımlandı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesine 8 farklı kadroda 294 işçi alımı ve personel alımı yapılacak. Kadro dağılımı ve başvuru şartları haberimizdedir.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 294 İşçi Personel Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan personel alımı ilanına göre Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere belediye personeli alımı yapacak. Bu kapsamda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi farklı 8 kadro ile 294 işçi personel alımı yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizin devamında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi işçi personel alımı hakkında detayları aktaracağız.

ALIM YAPILACAK KADROLAR NEDİR?

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesine aşağıdaki kadrolarda personel alımı yapacak.

  • 106 Asfalt İşçisi,
  • 151 Bahçe Bakım Elemanı ( Park Bahçe ve Koruların Bakımı ),
  • 8 İnşaat İşçisi,
  • 4 Kamyonet Şoförü,
  • 2 Kaynakçı ( Oksijen ve Elektrik ),
  • 4 Marangoz,
  • 17 Tarım İşçisi ( Tarla Ürünleri ),
  • 2 Traktör Şoförü,

BAŞVURU ŞARTLARI:

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 294 personel alımı için adaylardan, " 2020 yılı içinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı kapsamında eğitim almak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Balıkesir İl sınırları içinde ikamet etmek, Emekli olmamak, Kamu hizmetlerinden yasaklı olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak Unvan için ilgili sertifika veya belgeye sahip olmak" şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 294 personel alımı için başvurular 19 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak. Başvurular Başvuru formu ve kimlik fotokopisi ile yapılacak. Bu kapsamda şahsen başvuru kabul edilecketir.

İLANIN DETAYLARI: media.iskur.gov.tr/40320/balikesir-buyuksehir-belediyesi-per-a-s-19-08-2020.pdf

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 08:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan Erkan
Ayhan Erkan - 3 yıl Önce

İş arıyorum yardım ci olur musunuz