Bahçelievler Belediyesi 7 Farklı Kadroda 83 Memur Alımı Yapacak! KPSS 60

Bahçelievler Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için 83 kişilik kadro ile memur alımı ilanı yayımladı. 8 Farklı kadro ile Ön Lisans ve Lisans mezunu kadroları haberimizde.

Bahçelievler Belediyesi 7 Farklı Kadroda 83 Memur Alımı Yapacak! KPSS 60

Bahçelievler Belediyesi bünyesine 83 Memur Alımı İlanı yayımladı. Belediye Personel Alımı ilanına göre Bahçelievler Belediyesi 83 kişilik boş kadro ile 7 farklı kadroda alım yapacak. Belediye Memur Alımı ilanına göre 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesi kapsamında ve Belediye Zabıta yönetmeliğine göre alım yapılacak. Ayrıca adaylardan KPSS'den en az 60 puan almış olmak şartı ve kadrosuna göre Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak şartı aranacak.

Hangi Kadrolarda Memur Alımı Yapılacak?

 • 6 Avukat,
 • 5 Mühendis,
 • 5 Mimar,
 • 5 Şehir Plancısı,
 • 24 Bilgisayar İşletmeni,
 • 19 Memur,
 • 19 Zabıta Memuru,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Bahçelievler Belediyesinin memur alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel olarak ise KPSS, Yaş, Eğitim, gibi şartlar aranacak.

Genel Başvuru Şartları:

 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak,
 • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,
 • Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır),

Özel Başvuru Şartları:

Adaylardan özel olarak KPSS, Eğitim ve Zabıta Memuru için özel şartlar talep edilecek. Ayrıca Daha önde görev yapılan Kamu Kurumu veya Kamu Kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak şartı aranacak.

KPSS Şartı:

 2020 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans mezunu için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Eğitim Şartı:

Zabıta Memuru özel Şartları:

Erkeklerde 167cm ve Kadınlarda 160cm boyundan kısa boylu olmamak, Sınav tarihi ile 30 yaşından gün almamış olmak gereklidir.

Bilgisayar İşletmeni Özel Şartları:

Bilgisayar İşletmeni kadroları için; Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

Avukat Kadrosu için Özel Şartlar:

Avukatlık kadrosu için Avukatlık ruhsatı aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 

Başvurular Ne Zaman?

Bahçelievler Belediyesi Memur Alımı başvuruları 08 Mart 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 12 Mart 2021 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler/İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 23:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Okay koca
Okay koca - 10 ay Önce

Belediye den iş istiyorum ben istanbul da oturuyorum küçükçekmece de 05386111512

MESUT KÖPRÜLÜ
MESUT KÖPRÜLÜ - 10 ay Önce

BELEDİYEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM BEN BÜYÜKÇEKMECEDE OTURUYORUM 05327919058 MESUT KÖPRÜLÜ