Aydıncık Belediyesi İlkokul Mezunu 40 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda en az İlkokul mezunu 40 işçi alımı yapacak. Kadro dağılımı ve şartlar haberde.

Aydıncık Belediyesi İlkokul Mezunu 40 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR Belediye personel alımı ilanları yayımlanıyor. Bugün yayımlanmış olan Belediye ilanına göre Aydıncık Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 4 farklı alanda personel alımı yapacak. Söz konusu ilana göre Belediye ena z İlkokul mezunu personel alımı gerçekleştirecek olup Haberimizden kadro dağılımı ve başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Kadro Dağılımı:

  • 1 Eksvatör ( Kazıma ve Yükleme ) Operatörü,
  • 2 İş Makineleri Operatörü,
  • 7 Şoför - Yük Taşıma,
  • 30 İşçi ( Beden İşçisi ),

En az İlokul Mezunu Adaylar Başvuru Yapabilir?

Belediye personel alımı için adaylardan " En az İlkokul mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangibir suç hükümlülüğü olmamak, Mersin Aydıncık İlçesinde ikamet ediyor olmak" şartı aranacaktır.

Başvuru Süreci Başladı!

Belediyenin personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 7 Şubat 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 9 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece aşağıdakş belgelerle birlikte Cumhuriyet Mahalles, Atatürk Caddesi no:110/Aydıncı/MERSİN adresine başvuru yapılacak. Başvuru için,

İkametgah Belgesi,

Kimlik Fotokopisi,

Adli Sicil Belgesi,

Diploma,

Sağlık Raporu,

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/52777/d-users-hasan-guday-desktop-mersin-aydincik-belediyesi-per-ltd-sti-09-02-2022.pdf

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2022, 01:36
YORUM EKLE