Aydın Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim

Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı kadrolarda personel ve işçi alımı yapacağını ilan etti. En az İlköğretim mezunu olanlar başvuru yapabilecek.

Aydın Büyükşehir Belediyesi 11 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Anonim Şirketi personel alımı yapacağını duyurdu. Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirterek adaylardan KPSS şartı aramayacağını vurguladı. Bu kapsamda bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilan hakkında detayları aktarıyor olacağız. Bu haberimizde sizlere, Hangi kadrolara alım yapılacağını, Başvuru Şartlarının ne olacağını ve başvuru bilgileri hakkında bilgiler yansıtacağız.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Aydın Büyükşehir Belediyesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak ( emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak ), 18 yaşını tamamlamış olmaki 50 Yaşını doldurmamış olmak ve aşağıda sizlerle payşaiacağımız pozisyonlara göre belirtilen  belgelere sahip olmak şartları aranacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NEDERDİR?

Aydın Büyükşehir Belediyesi toplamda 11 kişilik boş kadro ile, 1 Kepçe Operatörü, 1 Erkek ve 1 Kadın İşyeri Hekimi, 1 Erkek ve 1 kadın İş Güvenliği Uzmanı ( B Sınıfı ), 2 beden İşçisi, 1 Elektrik Pano Elemanı, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Boyacı ve Yüzer Hazırlamacı / Yapı Dekorasyonsu, 1 Mekanik Bakım Onarıcısı alımı yapacak. Alımlar Daimi statüde yapılacak.

BAŞVURU TARİHLERİ:

Aydın Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularına 15 Nisan 2019 tarihi itibari ile başlayabilecekler ve başvurularını en geç 18 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını  " Talep / Başvuru Bilgileri " bölümünde yer alan e posta adresine özgeçmiş göndermeleri ile yapılacak. Bunun dışında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar görüşmeye çağırılacaklardır.

Başvuru E-Mail Adresi : abbpersonelas@gmail.com

İlanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taner IŞIK
Taner IŞIK - 3 yıl Önce

Ben 1 yıldır kaç sivi verdim personel alıma bize nasip diyolar.etrafımda kaç tane arkadaşım torpilden 1 hafta içinde işbaşı yaptılar.bunun önüne geçilsin önce.zaten kaç bin insan başvuru yapmış alın sırayla işte reklama ne gerek varki personel alınacak diye. duyun artık sesimi.sayın başkanda ricamız ilk önce personel alım çalışanlarını deģiştirin.ben 1 yıldır bekliyorum arkadaşım personel alım çalışanının torpiliyle işe giriyo.milletin hakkı yeniliyo.insan kaynaklarına yönlendirildim kapıya yakın çalışan iki bayan arkadaş ben sırtımı döndükten sonra bana gülmeye başladılar ve ben aniden döndüm gördüm.ama yinede teşekkür ettim.terbiyem müsade etmedi bişey demeye.buda benim sıkıntım.sayın başkana çağrımızdır türkiyede sizin üzerine başkan yok o yüzden bizim için kiymetlisiniz.sizden tek isteğimiz torpilin önüne geçilsin.saygılar

Mahmut  ulgu
Mahmut ulgu - 4 yıl Önce

Aydın büyük şehir belediyesinde temizlikci olarak calismak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

Mahmut  ulgu
Mahmut ulgu - 4 yıl Önce

Aydın büyük şehir belediyesinde temizlikci olarak calismak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim 3cocugum var bide kirada kalıyorum cep numaram 0542 468 09 41

Gülçin tekin
Gülçin tekin - 3 yıl Önce

Eşim işsiz 3 aydır aydın büyük şehir belediyesinde beden işi için sizden yardım istiyorum evim kira çocuk okutuyorum işe çok ihtiyacım var teşekürler tel 0545 213 63 86