Ayancık Belediyesine Mezuniyet Şartı Olmadan 65 Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR aracılığı ile Belediye personel alımı ilanı yayımlandı. Sinop Ayancık Belediyesi bünyesine 65 kişilik kadro ile personel alımı detayları nedir?

Ayancık Belediyesine Mezuniyet Şartı Olmadan 65 Personel Alımı Yapılacak!

Belediyeler İşçi ve Personel alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyorlar. Bu yönde İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Sinop Ayancık Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 65 kişilik boş kadro ile Belediye Personeli alımı yapılacak. Bu kapsamda adaylardan herhangi bir mezuniyet şartı aranmayacak olup ilan detaylarını sizlere aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Meslek Adı:  Beden şçisi Genel

Açık İş Sayısı: 65

Niteliği: Daimi ( Belirsiz Süreli ),

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Belediyenin işçi personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Sinop İli Ayancık ilçesinde ikamet ediyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Ayancık Belediyesine başvurular 30 Nisan 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 03 Mayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını e-posta aracılığı ile gerçekleştirebilirler. İlan hakkında detaylı bilgi almak için, https://media.iskur.gov.tr/45459/sinop-ayancik-belediyesi-per-ltd-sti-03-05-2021.pdf adresini kullanabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel pala
Sibel pala - 2 yıl Önce

Boşanma aşamasindayim işe ihtiyacım var lütfen kiramı dahi ödeyemiyorum

Sibel pala
Sibel pala - 2 yıl Önce

Boşanma aşamasindayim işe ihtiyacım var lütfen kiramı dahi ödeyemiyorum tek başıma mücadele ediyorum Allah rızası için iş istiyorum

BURAK KARAASLAN
BURAK KARAASLAN - 2 yıl Önce

Sibel Ablam Istegram dan bana ulaşırmısın Adımı soy adımı yazman yeterli

Harun süzen
Harun süzen - 4 ay Önce

İstanbul da yaşıyorum aslen ayancıklıyım oraya yerleşmek istiyorum evliyim sosyal medyadan ulaşabilirsin iş arıyorum

Yalçın ERYAVUZ
Yalçın ERYAVUZ - 3 ay Önce

İstanbul arnavutköyde arnavutköy belediyesinde temiz persenoliyim ayancık belediyesinde temizlik işleri düşünüyorum istanbul dan taşınmak istiyorum ayancıya tel 05439649864