Antalya Konyaaltı Belediyesi 14 Meslekte 44 Personel Alımı ilanı Yayımlandı

Antalya Konyaaltı Belediyesi 44 personel alımı ilanı yayımladı. 14 Farklı meslek grubunda en az lise mezunu personel alınacak. Kadro ve şartlar.

Antalya Konyaaltı Belediyesi 14 Meslekte 44 Personel Alımı ilanı Yayımlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Konyaaltı Belediyesi 14 farklı meslek grubunda 44 personel alımı yapacağını bildirdi. Başvuru süreci başlamış olan ilan için kontenjan dağıımı ve ilanın detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

14 Farklı Meslekten 44 Personel Alımı Kadro Dağılımı:

Konyaaltı Belediyesi 14 farklı meslekte, Mühendis, Ziraat Teknikeri, Büro personeli, EĞitmen, Elektrik Ustası, Aşçı, Özel Güvenlik ve Şoför pozisyonlarında personel alımı yapılacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Belediye personel alımı ilanına başvuru için yukarıdaki tabloda belirtilen eğitim alanlarından mezub olmuş olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğin yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranacaktır.

Başvurular Başladı! Nasıl Başvuru Yapılır?

Konyaltı Belediyesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 29 Aralık 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 31 Aralık 2021 tarihi saat 17:30 a kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece internet üzrinden https://konyaaltı.bel.tr/aralik-is-basvuru adresi üzerinden yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sari
Sari - 2 yıl Önce

Berilen ling kapali çünkü alinacak kişiler belli milletle alay ediyorlar bu millet unutmaz bu yaptiklarinizi

Adami olmayan
Adami olmayan - 2 yıl Önce

Konyaaltı Temizlik İnşaat Organizasyon Tic. ve San. A.Ş. Bünyesinde yapılan iş ilanına başvurunuz komisyon tarafından incelenmiştir. İhtiyaç duyulan kontenjan dahilinde değerlendirilemediğinizden, başvurunuz kabul edilememiştir. Başvurunuz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.
Geri gelen mesaj bu hani iktidarı sürekli elestiriyosunuzya torpil diye sizin ne farkınız var hiç olmazsa kura yapsaydiniz o bile yok.aradidigi özelliklerin hepsi var zaten aradığı özellik te yok yani adamın yoksa bu ülkede hicbiryere giremezsin. Bari tv çıkıp ataması olmayan öğretmenleri konuşturmayin iktidar torpil yapıyor diye sizdeki belediyeler farksizmi daha iktidar olamadan böylesiniz ..........

Yunus günder
Yunus günder - 2 yıl Önce

İnşAllah alımlarınız hakka niyetli olur hak edene verirsiniz

Recep
Recep - 2 yıl Önce

InsAllah kabul olur

Lokman
Lokman - 2 yıl Önce

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor bilen var mı

Feyyat.çakar
Feyyat.çakar - 2 yıl Önce

Şöfürlük.iş.icin

Mehmet volkan kutlu
Mehmet volkan kutlu - 2 yıl Önce

Büro gorevlisi

Cüneyt özevran
Cüneyt özevran - 2 yıl Önce

B sinifı ehliyetimi yeni aldım trizim meslek lisesi otelcilik insan kaynakları on biro derslerini gordum misafir iliskileri nde 100 derece ile staj yaptim bana askerligim 6 yıl ertelendi iş ariyorum universiteye gitmem icin calismam ve dersaneye gitmem gerekiyor bunun icin calisip kendi dersane parami temin etmek istiyorum babam yoktur vefat edeli 7 yil oluyor annem 55 yaşinda ve benim kendi ayaklarimiiin ustunde durmam icin belediye de bana. Uygun bir ise talibim şoförlük olabilir.tesekurederim saygilarimla Cüneyt özevran