Ankara Çankaya Belediyesi Büro Memuru ve Kamu Personeli Alıyor

Ankara Çankaya Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Ön Lisans ve Lisans mezunu Büro Memuru ve Kamu Personeli alınacak.

Ankara Çankaya Belediyesi Büro Memuru ve Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan memur personel alımı ilanına göre Ankara Çankaya Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda olmak üzere Büro Memuru ve Kamu Personeli alımı yapılacak. Bu yönde Belediye bünyesine Ön Lisans mezunu ve Lisans Mezunu alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları haberimizde.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Ankara Çankaya Belediyesi Lisans Mezunu,

  • 1 Peyzajcı,
  • 1 Büro Personeli,
  • 1 Muhasebeci,

Ön Lisans Mezunu:

  • 1 Halkla İlişkiler Görevlisi,
  • 1 Büro Personeli,
  • 1 Çocuk Gelişimci,
  • 1 İdari İşler ve Muhasebe Personeli,

Olmak üzere toplamda 7 Kamu Personeli ve Büro Memuru Alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Nedir?

Ankara Çankaya Belediyesi bünyesine alımı yapacağı adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman?

Ankara Çankaya Belediyesienin personel alımı başvuru süreci 19 Şubat 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 23 Şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece belediyeye şahsen yapılacaktır.

İlan hakkında detaylı bilgi almak için: media.iskur.gov.tr/43842/ankara-cankaya-belediyesi-per-a-s-23-02-2021.pdf

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 10:01
YORUM EKLE