Yazıhan Kaymakamlığı Güvenlik Korucu Alacak!

Yazıhan Kaymakamlığı güvenlik korucu alımı gerçekleştirecektir. Alımlarla ilgili başvuru tarihi 16 Eylül'e kadar devam etmektedir. Detaylar haberimizdedir:

Yazıhan Kaymakamlığı Güvenlik Korucu Alacak!

Kaymakamlıklardan güvenlik koruyucusu alımlarına ilişkin ilanlar gelmeye devam ediyor. Bu noktada 7 Eylül 2020 2020 tarihinde yayınlanan ilan ile 16 Eylül 2020 tarihine kadar başvurular alınacak. Adaylar Erecek Mahallesinde görevlendirilecek olup başvuru şatlarına ilişkin detaylar ise haberin devamında yer alıyor.

Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak veya 1111 sayılı Askerlik Kanununa göre askerlik görevinden muaf olmak, kadın adaylar için 21 yaşını doldurmuş olmak. Düzeltilmiş nüfus kaydına göre 40 Yaşından büyük olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, Kamu haklarından mahkûm bulunmamak,

5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 216’ncı maddesinin 1’inci fıkrasında yazılı; halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme suçlarından mahkûm olmamak, Taksirli suçlardan hükümlü bulunmamak,3713 sayılı terörle mücadele kanununda sayılan terör suçlarına katılmamış ve bu konuda hüküm giymemiş olmak, Kan davasına karışmamış ve bu konuda hüküm giymemiş olmak,

Başvuru tarihi itibariyle Siyasi Partilere Üyeliği Bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek seviyede hastalığı, sakatlığı veya akıl hastalığı bulunmamak, Mahalle muhtarlığı ve ihtiyar heyeti üyeliği hariç mahalli idarelerin seçimle göreve gelen organlarında görevli olmamak, Başvuru yapılacak mahallede başvuru tarihinden en az 6 ay öncesinden itibaren ve halen ikamet ediyor olmak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak. Fiziki Yeterlilik Sınavı ve sonrası Sözlü Mülakat Sınavında başarılı olmak.

Başvuru Şekli

Adaylar Nüfus Kimlik Belgesi Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, Erkek adaylar için Askerlik Terhis Belgesi veya Muaf olduğuna dair belge. Resmi kuruluşlardan alınmış, güvenlik korucusu olarak görevlendirilmesine ve silah kullanmasına engel bir sağlık sorunu olmadığını gösterir sağlık kurulu raporu, Son altı ay içerisinde çekilmiş 6 adet Biyometrik fotoğraf, Onaylı Adres Kayıt Belgesi ve Onaylı Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Yaş düzeltmesi yapanlar için yaş düzeltme belgesi, Adli Sicil Kayıt Belgesi ile Yazıhan Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğüne dilekçe ile bizzat yapılacaktır.

//www.yazihan.gov.tr/guvenlik-korucusu-alimi11

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 21:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
eyüp
eyüp - 2 hafta Önce

elazığ paluya nezaman alım olacak aceba merakla bekliyoruz

NiHAT
NiHAT - 2 hafta Önce

DİYARBAKIRa SİLVANA NEZAMAN alım olacak

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Malatya batalgazi ye alım olacak mı lütfen sesimizi duyun sayın bakanım

Vatandaş
Vatandaş - 1 hafta Önce

Böğürtlen ve sadıklı mahallesi ne neden alim yok

Vatandaş
Vatandaş - 1 hafta Önce

Böğürtlen ve sadıklı mahallesi ne neden alim yok