Polis Akademisi 2019 /2 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Giriş Belgelerini Yayımladı!

Polis Akademisi Başkanlığı 11 Eylül 2019 tarihi itibari ile Bekçi alımı için Fiziki yeterlilik sınav giriş belgelerini ve tarihlerini açıkladı. Sorgulama Ekranı?

Polis Akademisi 2019 /2 Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Giriş Belgelerini Yayımladı!

Polis Akademisi Başkanlığı yeni bir duyuru yayımladı. 11 Eylül 2019 tarihi itibari ile yayımlanan duyuruya göre 2019 yılı 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınavına Katılacak Adayların Sınav Merkezleri ile Tarihlerini duyurdu. Geçtiğimiz gün Fiziki yeterlilik sınavı için parkuru ve adımları açıklayan Polis Akademisi adayların ne zaman sınava katılacağını ve yapılması gerekneleri açıkladı.

NEREDEN SORGULANACAK?

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. 

Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. 

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrıca 09 Eylül 2019 tarihinde yayımlanmış olan ve 12 adımdan oluşan Fiziki yeterlilik sınavı karkuruna ulaşmak için ve parkur adımları hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 21:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE