Bekçilik Alımı ile İlgili Son Gelişmeler Nelerdir?

Bekçilik alımıyla ilgili başvuru yapan vatandaşlar, başvuru alımlarının sürecinin üzerinden epey bir zaman geçmesine rağmen halen başvuru yapan adayların olumlu ya da olumsuz sonuç belgesinin vatandaşlara ulaşmadığından ötürü birçok başvuru yapan kesim bu durumdan şikayetçi. Detaylar haberimizde...

Bekçilik Alımı ile İlgili Son Gelişmeler Nelerdir?

Türkiye genelinde gerçekleşen ve pekçok il ve ilçe binalarının merkezinde gerçekleşen bekçilik alımının üzerinden belli bir süre geçmesine rağmen halen sonuçların açıklanmaması başvuru yapan kesim tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Başvuru yapan adayların çoğunun kafasında " alım sınavı ne zaman, başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak, başvurumuz kabul edildi mi" gibi sorunlar ile birçok kişi tarafından bu konunun üzerine gidilmektedir. 

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Türkiye genelinde yapılmış olan Bekçilik alımı ile ilgili başvurular 1 Nisan itibariyle sonlandırılmış ve bu sonlandırma ile birlikte sonuçların ne zaman açıklanacağı ile alakalı kesin bir tarih verilmemişti. Bizlerin yapmış olduğu araştırmalar ile birlikte Bekçilik sınavı ile ilgili yapılan başvurularının sonuçlanması ve adaylara duyurulma tarihi olarak 15 Nisan 2019 tarihi olarak tahmin ediliyor. Bizler an ve an takipte olmaya devam edeceğimiz gibi yapılacak olan son dakika duyurusunu da sizlere ile paylaşmayı ihmal etmeyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 14:38
YORUM EKLE