Opet Petrol Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Opet petrol bayilik veriyor mu? Opet franchise bayilik nasıl alınır, bayilik şartları ve ücreti ne kadar sorularının yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Opet Petrol Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Ülkemizin en büyük akaryakıt, benzin, lpg, motorin, petrol firmalarından bir tanesi olarak bilinen Opet Petrol firması bilindiği üzere yurt geneli binlerce farklı noktada ki tesisleri ile müşterilerine 7 /24 kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir.

Opet Petrolcülük Anonim Şirketi firmasına 2002 yılında Koç Holding ortak olmuş ve şirketin yüzde 50'lik hissesini satın almıştır. Şu anda Opet firmasının büyüme oranı oldukça gelişmiş olup Opet Türkiye'nin en büyük 2. akaryakıt dağıtım şirketidir. Peki Opet benzin bayilik nasıl alınır, Opet bayilik şartları ve ücreti nedir?

OPET BAYİLİK DETAYLARI

Öncelikle Opet'ten bayilik alabilmek için arsanızın işlek bir konumda olması, çok yakınlarında başka bayiliklerin olmaması, arsanızın bin 600 metre kare ve üzerinde olması, belediyeden inşaat izni almanız gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdikten sonra Opet size her türlü konuda destek çıkmakta olup tüm kurumlarınızı gerçekleştirmekte ve hukuksal sorunlarınız da avukatları aracılığı ile yardımcı olmaktadır.

Opet petrol'ün bayilik ücreti var mı, varsa ne kadar gibi soruların yanıtları kamuoyuna duyurulmamakta olup şube açılışı yapmak isteyen kişi ile görüşülmektedir. Opet'ten bayilik almak istiyorsanız Opet'in resmi internet sitesi ile iletişim kurabilirsiniz.

OPET GENEL MÜDÜRLÜK Barbaros Mahallesi Gelincik Sokak No: 4/A Ataşehir 34746 İstanbul 0 216 522 90 00 0 216 522 90 10

YORUM EKLE
YORUMLAR
SEÇKİN ÖZTÜRK
SEÇKİN ÖZTÜRK - 5 yıl Önce

SUANDA İNŞAAT TAAH.İŞLERİ İLE UGRASIYORUM OPET BAYİLİK ALMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

Zekai kapantaş
Zekai kapantaş - 3 yıl Önce

Benzin istasyonu açmak ısıtıyoruz arsamız var bayilik ücreti ne kadardır bilgi verirseniz seviniriz tesekkurler

Yusuf yilmaz
Yusuf yilmaz - 8 ay Önce

Opet açmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Mevlüt Selçuk
Mevlüt Selçuk - 2 yıl Önce

Konya Afyon yolu üzeri kadınhanı köylütolu mevkiinde bulunan 20100m2 öper sunpet akaryakıt istasyonunu almak istiyorum sizin bana kredi imkânınız varmı ne yapmam gerekir mevlit selçuk açmail.com adresine bilgi verebilir misiniz saygılarımla