Şok 1 Nisan Aktüel! Cepte Şok ile Aynı Gün Ücretsiz Eve Sipariş Başladı!

Şok mağazaları evde kal kampanyasına uygun olarak bir uygulama geliştirdi. Buna göre ŞOK mağazasına gitmeden evden ücretiz sipariş vererek aynı gün eve siparişlerini gelecek. 1 Nisan 7 Nisan aktüel ürün kataloğu açıklandı. İndirimde hangi ürünler var haberde..

Şok 1 Nisan Aktüel! Cepte Şok ile Aynı Gün Ücretsiz Eve Sipariş Başladı!

Şok mağazaları haftalık açıkladığı aktüel ürün katalogu 1 Nisan ile 7 Nisan tarihleri arasında geçerli olan ürünlerin fiyatları belli oldu. Diğer yandan Cepte şok uygulamasına yeni özelliler geldi Müşteriler isterlerse siparişlerini ücretiz olarak verecek, aynı gün herhangi bir beden vermeden evine en yakın şok mağazasından getirilecek alışverişiniz kolaylıkla tamamlanmış olacak. Bilindiği gibi evde kal kampanyasına göre vatandaşların dışarıya ihtiyaçları dışında çıkmaması gerekiyor. Temel gıdalardan ve pek çok elektronik ürünler ŞOK mağazalarının uygulaması üzerinden satışa çıkartılıyor. 

1 NİSAN AKTÜEL ÜRÜN KATALOGU;

ELEKTRONİK ve TEMİZLİK ÜRÜNLERİ; Bu hafta şokta hangi ürünler var? Temizlik ürünlerinden finish Quantom tablet, bebek bezi mofix marka, domestos dağ esintisi, bingo ahşap temizleyicisi, mintax temizlik eldiveni, mintax slikonlu temizleyici, bulaşık deterjanı, viking konsantre yumaşıtıcı, cif sprey mutfak doğanın gücü, vanish gold tül toz leke çıkartıcısı, Omo toz deterjan 8 kg, konsantre yumaşıtıcı, cif sprey mutfak gücü, vanish gold tül toz leke çıkartıcısı var.Fantom pratik XL dik süpürge, linda saç kurutma makinesi, saç düzleyici, rio burun kılı alma cihazı, pratik tablet mop, titiz bien star temizlik seti ve bir çok temizlik ürünleri bulunuyor.

CEPTE ŞOK;

Şok mağazalarının müşterilerin kullanımına açtığı ceptesok.com adresi üzerinden ve uygulamadan siparişleri bugün itibari ile almaya başladı. Siparişler kredi kartı ile ödeme yapılarak eve istediğiniz saat aralığında teslim edilecek. Hangi kategoride ürünler var. Şuan veb üzerinden herhangi bir ürün satışı bulunmuyor. Uygulama üzerinden minimum sepet 50 Tl, marketten al da ise herhangi bir sınırlama yoktur. Gönderim bedeli şuanda yok.

1 Nisan 7 Nisan 2020 aktüel ürün katalogu tüm listesine erişmek için tıklayın

YORUM EKLE