Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı Yapacak 2016 Başvuru Şartları

Ziraat Katılım Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. İşte başvuru şartları.

Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı Yapacak 2016 Başvuru Şartları
Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankasından ayrı olarak geçtiğimiz senenin Mayıs ayında 700 milyona yakın bütçe ile kurulmuştur. Şuanda Türkiye'nin büyükşehirlerin de şube ve atmleri olan Ziraat Katılım Bankasının kısa zamanda büyümek için çalışmalar yaptığı gözlemlenmektedir. Daha çok müşteriye bakabilmek ve ilgi odağı olabilmek için personel alım ilanlarına devam eden Banka yeni yayınladığı ilanlar ile çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Diğer bankalar gibi resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümü aracılığı ile başvuruları kabul eden Ziraat Katılım Bankası tüm başvuruları incelemekte ve onayladıklarını ilgili kadro için sıraya koymaktadır. Kadrolar da bulunan boşluklara göre Ziraat Katılım Bankası adayları incelemeye almakta ya da kurum sınavları ile başarılı olanları sözlü mülakatlar aracılığı ile işe almaktadır.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek isteyen kişilerin interaktif iş ilanları sitesinde arama yapmalarına her hangi bir ihtiyaç yoktur. Bunun yerine yazının sonunda belirttiğimiz linke tıklayarak öz geçmiş formunu doldurabilirsiniz. Tüm bilgileri hatasız ve eksiksiz olarak doldurarak formu Ziraat Katılım Bankasına ulaştırabilir ve bankadan haber bekleyebilirsiniz. Eğer bilgileriniz doğru ve başvurunuz kabul edildiyse Ziraat Katılım Bankası en kısa süre zarfında tarafınıza dönüş yapacaktır.

https://kariyer.ziraatkatilim.com.tr/uyelik/bireysel/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duman
Duman - 5 yıl Önce

Linke girilmiyo

Adem Yeşilyurt
Adem Yeşilyurt - 5 yıl Önce

İşe ihtiyaç ım var

Uğur
Uğur - 5 yıl Önce

Şartları ne ve hangi bölüm ve hangi illerde alım

İsmail
İsmail - 5 yıl Önce

Nasıl başvuru yaparım nitelik nedir

Burcu özbay
Burcu özbay - 5 yıl Önce

İkiyıllık sağlık kurumları işletmesi bitirdim halen açıköğretim işletme dördüncü sınıftayım istanbul bostancıda oturuyorum 1993 doğumluyum

İbrahim
İbrahim - 5 yıl Önce

Allah razi olsun alimlar şartlarını da detaylari da inşAllah paylasirsiniz Allaha emanet olun kendinize iyi bakin hayırlı günler

peri
peri - 5 yıl Önce

bu özgeçmiş formunu elden mi yoksa internet üzerinden mi ulaştıracağız?

Mehtap
Mehtap - 5 yıl Önce

Lise mezunları başvuruda bulunabiliyor mu?