Ziraat Katılım Bankası İş İlanları 2016

Ziraat Katılım Bankası nitelikli personeller ile şirketin büyüme oranını artırmak için işçi ilanları vermeye devam ediyor. Yeni yayınlanan bildiri ile personel alım ilanı verdi.

Ziraat Katılım Bankası İş İlanları 2016
Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankasından farklı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuşulmuş ve sermaye bütçesi ile açılması uygun görülmüş bir bankadır. Şuanda Büyükşehirler başta olmak üzere pek çok şehirde şube açmak ve müşteri çekmek isteyen banka yeni nitelikli personel alımları ile büyüme oranını artırmak ve büyüme oranını da yükseltmek istiyor.Mevduat ve kredi gibi müşterilerin en çok dikkat ettiği noktalarda şuan büyük çalışması olmayan Ziraat Katılım Bankası bir kaç sene içerisinde bu konuda da çalışmalarını devam ettirip daha da çok müşteri ile ilgilenmek istiyor.
Yeni personel alım ilanları veren banka bugün yayınladığı iş pozisyonları ile bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu

Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

Ziraat Katılım Bankası verdiği ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacak.
İş Analisti
Bankacılık ve Hazine
Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi
Antalya - Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi
İnşaat Hizmetleri Yetkilisi 

Yukarıda adı geçen pozisyonlara niteliklere uygun olan personeller alınacak. Sizde yukarıda adı geçen pozisyonlara başvurmak istiyorsanız aşağıda ki linki takip edebilir, gerekli nitelikleri öğrenebilir ve kendi profiliniz ile söz konusu yayınlanan iş ilanına öz geçmiş bırakabilirsiniz.

https://kariyer.ziraatkatilim.com.tr/ilan/site.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE