Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı

Yapı Kredi Bankası personel eleman alımları yapmak için çok sayıda iş pozisyonu ile ilan yayınladı. Alımlar en az lise mezunu olmak şartı ile olup en üst düzey pozisyona bile ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası iş ilanları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için haberimizin devamındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı
Ülkemizde gerek yurtiçinde doğmuş gerekse yurt dışı merkezli birçok banka hizmet vermektedir. Bu bankaların tamamı ise yoğun bir tempo içerisinde çalışmaktadır. Kullanıcılarına kredi kartı, kredi desteği ya da mevduat hesaplarıyla destek veren bu bankalar dönem dönem yeni şubeler açmakta ve bu şubelere de yeni personel alımları gerçekleştirmektedirler. Ülkemizdeki bankacılık sektöründe çok önemli bir yeri olan Yapı Kredi Bankası, 1944 yılından itibaren faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizde parekende bankacılığa odaklanmış olan ilk banka kurumudur. Ülkemizin birçok noktasında şubesi bulunan Yapı Kredi Bankası, sık sık yeni personel alımları gerçekleştirmektedir. Şubelerde belirli pozisyonlarda iyileştirmelere giden banka bu amaçla ya da stajyer ve yeni açılan şubelerde koordineyi sağlamaları için tecrübeli yeni personel alımları yapmaktadırlar. 2016 yıl içerisinde gerçekleşecek olan Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanını takip eden kullanıcılar için derlediğimiz bu yazımızda tüm detayları açıklayacağız.
Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapılacak ?
Ülkenin birçok noktasında yapılacak olan personel alımlarında önemli pozisyonlar şu şekilde karşımıza çıkmaktadır
  • Ticari Kredi Tahsis Uzmanı
  • Piyasa Risk Analiz Uzmanı
  • KOBİ İş Geliştirme Yetkilisi
  • Sistem Mühendisi
  • Finansal Analiz Uzmanı
  • Bireysel Kredi Risk Uzmanı
  • Bankacılık Ürünleri Satışı
Bunun gibi şekillenen pozisyonlar bölgelere ve pozisyonlara göre daha da çeşitlenmektedir. Güncel ve Yapı Kredi Bankası’nın resmi kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanlarında yer alan pozisyon sayısı şuan için 76’dır. Başvuru yapacak adaylarda aranan özellikler ise öncelikle üniversite mezunu ve başvurulan pozisyon ile ilgili bölümlerden mezun olmak, iyi derecede yabancı dil, tercihen İngilizce bilgisine sahip olunması, veri analizi ve istatistik konularında tecrübeli ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak. Askerliğini yapmamış olan adayların ise tecil tarihlerinin en az 2 yıl olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bankacılık sektörünün olmazsa olmazı olarak sayılan Office programlarının kişiler tarafından ileri derecede biliniyor olması gerekmektedir. Adayları diğer adaylardan bir adım ileriye taşıyacak olan özellik ise, başvurulan pozisyonda daha önce çalışılmış olmasıdır.
İlana başvuruda bulunacak olan adaylar alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirler.
//www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 10:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hediye
hediye - 4 yıl Önce

lise mezunu ,açıköğretim okuyan ve mezun olanlarada alınsın,yaş sınırıda kaldırılsın