Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımı 2015

Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımı 2015 Yapıkredi 1944 yılında kurulmuştur

Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımı 2015

Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımı

2015 Yapıkredi 1944 yılında kurulmuştur. O günlerde kişilerin çok daha uygun şartlarla ev sahibi olabilmesi amacıyla ilk özel banka olarak Kazım Taşkent tarafından kurulan Yapıkredi Bankası o günlerde de yenilik konusunda tıpkı bugün ki gibi iddialıymış. O günlerden bu güne sürekli gelişme ve yenilik içersinde olan Yapıkredi Bankası her zaman en iyiyi hedeflemiştir. En iyiyi hedefleyerek, müşterilerine en iyiyi sunan Yapıkredi Bankası’nın bu günlere ulaşmasındaki en önemli faktör müşterilerine sunduğu en iyilerdir.

Yıllardır bu ülkede bankacılık ve finans sorunlarına kaliteli ve yenilikçi çözümler sunan Yapıkredi Bankası bu ülkenin ne istediğini çok iyi biliyor. Bu nedenle bankacılık sistemlerini en yalın hali ile müşterilerine sunuyor. Dünden bu güne büyüyerek gelen Yapıkredi Bankası daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Her müşteriye eşit davranılan bu bankacılık anlayışı ile her zaman bir adım önde olmak kesindir. Yapıkredi Bankası 2015 yılında da büyüme hedeflerine devam ediyor. 940 şube, 2.920 ATM ve 16.000 eğitimli personeli ile bankacılık ve finans sistemlerini çok iyi bir şekilde müşteriye sunan Yapıkredi Bankası gelecekte de en iyiler arasında olacaktır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan Yapıkredi Bankası personellerine doğru eğitimlerle başarılı hale getirmektedirler. Yapıkredi Bankası banka personel alımı 2015 yılında da sizleri hayalinizdeki mesleğe kavuşturacaktır. Yapıkredi Bankası ile bankacılık hayallerinize ulaşabilir ve kariyerinizde önemli bir atabilirsiniz. Çukurova Holding’in TMSF’ye olan borçları sebebiyle %51 hisse Koç Finansal Hizmetlere satılmıştır.

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapıkredi Bankası gelecekte de en kaliteli çözümlerle sizlere en doğru çözümleri getiriyor. Her zaman yenilenerek büyüyen Yapıkredi Bankası ile sizde kariyer hedeflerinizi sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. Ülkemizin ileri gelen, en zengin bankalarından birisi olan Yapıkredi Bankası ile kariyer yatırımlarınızı doğru yapmanız mümkün. Her yıl kadrosunu genişleten ve büyümesini sağlayan Yapıkredi Bankası personel alımı 2015 yılında da eğitimli, genç ve dinamik personellere fırsat tanımaktadır.

Eğer sizde kendinizi Yapıkredi Bankası’na uygun hissediyor ve bu işi gerçekten yapabileceğinize inanıyorsanız hiç zaman kaybetmeden Yapıkredi Bankası için başvuruda bulunabilirsiniz. Her zaman en sağlıklı ve pratik çözümlerle sizlere doğru hizmeti sağlayan Yapıkredi Bankası personeline de gerekli özeni göstermektedir. Bu nedenle kariyerinizi geliştirebileceğiniz en iyi yerlerden birisidir. Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Alımı İş Başvurusunda bulunmak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
RUBEN WALTER
RUBEN WALTER - 5 yıl Önce


Merhaba.
Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse şimdi Başbakan faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olan, bu e-postaya cevap lütfen. ([email protected]) gerekli isim ve miktarı.

bize ulaşın bugün ([email protected])