Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak 2016 Başvuru Şartları

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. İşte alım detayları ve başvuru şartları.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak 2016 Başvuru Şartları
Yapı Kredi Bankası her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Şuanda Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin dört bir yanına şube açmış ve her geçen gün yeni şubeler, yeni atmler ile büyümeye devam etmektedir. İnternet, Gazete ve Televizyon reklamcılığı aracılığı ile daha çok müşteriye ulaşmaya çalışan banka nitelikli personel alım ilanları vererek daha da büyümeyi odaklamaktadır. İlk olarak hedefi müşteri memnuniyeti olarak belirten Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi alanına da oldukça önem vermektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 50 personel alımı yapacak. Peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonlarda çalışacak;
  • Çağrı Merkezi İzleme Uzmanı,
  • Kasa Görevlisi,
  • Özel Bankacılık ve Hazine İş Planlama Uzmanı,
  • Ücret ve Komisyon Merkezi Yetkilisi,
  • Sosyal Medya Hizmet Hattı Uzmanı
  • Planlama Koordinasyon Hizmet Yönetimi Uzmanı
Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonların tamamına toplam 50 personel alımı yapılacaktır. Her pozisyon için farklı nitelikler belirtilmiş olsa da genel olarak diksiyonu düzgün, yoğun tempoya dayanıklı, çözüm odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, gerekli bölümlerden mezun, erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan ve iş için gerekli bilgilere sahip kişiler başvuru yapabilmektedir. Başvuru yapmak için aşağıda ki bağlantıyı kullanınız.

//www.kariyer.net/is-ilanlari/#&ckw=YAPI%20KRED%C4%B0

YORUM EKLE