Vakıfbank Memur Alımı İş Başvuruları Kabul Ediliyor! Hemen Özgeçmiş Oluşturun

Türkiye Vakıflar Bankası Vakıfbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur alımı konusunda iş başvurularını öz geçmiş olarak kabul ediyor.

Vakıfbank Memur Alımı İş Başvuruları Kabul Ediliyor! Hemen Özgeçmiş Oluşturun

Ülkemizin kamu bankalarından bir tanesi olan ve Türkiye'nin her bir bölgesinde toplam 933 farklı şube, yurt dışında ise 3 farklı şube ile hizmetlerini sürdüren, milyonlarca müşteri hacmine sahip olmakta olan Vakıfbank özellikle ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi konusunda uyguladığı uygun faiz oranları ile yeni müşteriler kazanmaya devam etmektedir.

Aralıklarla açık pozisyonları için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olan Vakıfbank resmi internet sitesi aracılığı ile iş başvurularını kabul etmekte ve gelen iş başvurularını değerlendirerek uygun gördüğü tüm adayları bünyesinde istihdam ettirmektedir. Sizlerde hemen öz geçmiş oluşturarak Vakıfbank'a başvuru yapabilirsiniz.

ÖZ GEÇMİŞ BAŞVURULAR KABUL EDİLİYOR

Vakıfbank personel alımına yönelik her hangi bir ilan yayımlamak yerine resmi internet sitesi üzerinden öz geçmiş başvurularını kabul etmektedir. Eğer sizlerde Vakıfbank bünyesinde istihdam etmek istiyorsanız hemen öz geçmiş başvurularınızı yapabilirsiniz. Peki hangi pozisyonlara iş başvuruları yapılabiliyor? Adaylar memur, uzman / mali analist yardımcısı ve müfettiş yardımcısı pozisyonlarına başvuru yapabilmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Vakıfbank memur alımı ilanı yayımlamak yerine başvuruları öz geçmiş olarak internet sitesi üzerinden kabul ediyor. Gelen tüm başvurular incelenmekte ve öz geçmişi uygun olan adaylar Vakıfbank bünyesine alınmaktadır. Yani her hangi bir ilan yayımlanmamıştır Vakıfbank öz geçmiş başvurularını memur, uzman / mali analist yardımcısı ve müfettiş kadrosuna kabul etmektedir. Başvuru yapmak isteyenlerin //www.vakifbank.com.tr/vakifbank-ta-kariyer-firsatlari.aspx?pageID=126 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Gelen sayfadan üye girişi yapacak olan adaylar (üyeliği olmayaların üye olması gerekmektedir) öz geçmişlerini buradan hazırlayarak Vakıfbank'a iş başvurusunu yapması gerekmektedir.

DİĞER BANKALARIN İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 13:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
gülsüm
gülsüm - 13 ay Önce

sayfadan özgeçmişimi oluşturdum ancak başvuru yapamıyorum.Başvurular nasıl yapılıyor

Ozan
Ozan @gülsüm - 11 ay Önce

Gülsüm hanım bilgisayardan başvurmak gerekiyor Telefonla olmuyor

Merve
Merve - 11 ay Önce

Hiç başvuran oldumu dönüş yapıyorlarmı

Merve
Merve - 10 ay Önce

Bende internetten özgeçmişimi oluşturdum geri dönüş olmadı hiç geri dönüş yapılan varmı

Elif
Elif - 9 ay Önce

Bende telefondan cv oluşturdum ancak iş başvurusu nasıl yapacağım?

aylin
aylin - 9 ay Önce

cv oluşturdum başvuru yapmak için link yok nasıl başvuru yapılcak

Cigdem
Cigdem - 9 ay Önce

Bende bilgisayar üzerinden cv oluşturdum fakat başvuru ekranı ya da başvuru linki yok. Bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.

Issiz
Issiz - 8 ay Önce

Arkadaşlar boşuna başvuru yapmayın ilan göstermelik 5 dakika kalıyor kendi adamlarını aliyorlar

Issiz
Issiz - 8 ay Önce

Arkadaşlar boşuna başvuru yapmayın ilan göstermelik 5 dakika kalıyor kendi adamlarini aliyorlar