Vakıfbank Kamu Bankasına Bankacı Personel Alımlarını İnternet Üzerinden Alıyor!

Vakıfbank Bankacı personel alımı başvuruları internet üzerinden online olarak yapılıyor. Kamu Bankasında bankacı, gişe görevlisi, müfettiş ve bir çok karodaki alımlarda görev almak isteyen adaylara detayları aktarıyoruz.

Vakıfbank Kamu Bankasına Bankacı Personel Alımlarını İnternet Üzerinden Alıyor!

Türkiye'de 30'dan fazla kamu ve özel banka bulunuyor. Türkiye genelinde il e ilçelerde şubeleri bulunan kamu bankalarından bir tanesi olan vakıflar Bank personel alım başvuruları almakta. Kamu Bankasında bankacı, gişe görevlisi, müfettiş ve bir çok karodaki alımlarda görev almak isteyen adaylara detayları aktarıyoruz.

VAKIFBANK; BANKAMIZIN BİR ÜYESİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Vakıfbank kariyer sayfasından paylaştığı açıklamaya göre bankamızda personel ihtiyacı olması durumunda başvurularınızı değerlendirmek üzere bankamıza başvuru yapabilirsiniz açıklaması yaptı. Adayların başvuru yapabilmeleri için üyelik oluşturmaları, isim, soy isim, e-posta, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi gibi bilgileri girmeleri ardından başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Yapılan açıklamada üye girişi yapmak ardından öz geçmiş oluşturarak başvuru yapılması isteniliyor. Vakıfbankasına personel ihtiyacı olması durumunda değerlendirilmeye alınacağı belirtiliyor.

Erişim için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep öz
Zeynep öz - 3 yıl Önce

Peki üye olmak paralımı

Burak tokgöz
Burak tokgöz @Zeynep öz - 3 yıl Önce

Ücretsiz cv gibi kaydolabilirsin????

sinem
sinem - 3 yıl Önce

cv oluşturduktan sonra başvuru ekranı çıkmıyor. Herhangi bir başvuru linki yok nasıl başvuru yapacağız ? Teşekkürler

19c
19c - 3 yıl Önce

Sadece cv oluşturuluyor iş başvuru ekranı gelmiyor. Nasıl oluyor yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.